Toulavé kotě se zamilovalo do domácího kocoura a cokoli se s ním chtělo přátelit: Jak vše dopadlo

Pětiměsíční kotě bylo viděno na ulicích Los Angeles spolu s několika dalšími kočkami. Ochranáři spěchali, aby zasáhli a odvezli je do bezpečí.

Ellie Malinová narazila na příspěvek od ochránců zvířat, kteří hledají dobrovolníky, které by mohlo poskytnout zvířatům dočasný domov.

„Okamžitě jsem požádal o účast, dostal jsem souhlas a byl mi zaslán obrázek tohoto nádherného kocoura s ohnutými ušima.“

Lyrik / Zdroj: binokl.cc

Druhý den Ellie vzala kotě a byla naprosto fascinována. Pruhovaný zrzek jménem Lyrik se od začátku ukázal jako nesmírně milující a rychle se usadil na novém místě, jako by zde žil celý život.

Lyrik a Marley / Zdroj: binokl.cc

Marley, domácí kočka Ellie, slyšela mňoukání a přišla na průzkum. Zvědavě, ale ostražitě se snažil zjistit, kdo ten hluk v jeho domě vyvolal.

Lyrik a Marley / Zdroj: binokl.cc

Sotva se dveře otevřely, pruhovaný zrzek přistoupil přímo k Marley a začal se s ním vytrvale seznamovat. Zpočátku byl kocour zmatený takovým tlakem a začal chránit si svůj osobní prostor.

Lyrik a Marley / Zdroj: binokl.cc

Marley si nebyl vůbec jistý, že chce sdílet svůj dům s novým zvířetem, ale Lyrik se vyznačoval vytrvalostí a nepřijímal námitky.

Lyrik a Marley / Zdroj: binokl.cc

Hravý, zrzavý chlapec všude chodil po patách staršího kámoše. Opakoval každý zvuk vydávaný černobílým kocourem, napodoboval jeho pohyby, bavil ho svým bláznovstvím a dokonce objímal ho ocasem.

„Poprvé, co jsem ho viděl objímat Marleyho během prvních dvou dnů po setkání, jsem si uvědomil, že Lyrik prostě musí zůstat s námi navždy,“ říká Ellie. „Spřátelili se spolu tak rychle, jako by to byl opravdu osud, a nezbývalo mi nic jiného, ​​než adoptovat si Lyrika.“

PSALI JSME: MALÉ KOTĚ VS. VELKÝ PES: KOTĚ VYHÁNÍ PSA ZE MĚKKÉ MATRACE A PES NEMŮŽE ODOLAT JEHO KOUZLU

PŘIPOMÍNÁME: OSUD SE ODVRÁTIL OD MALÉHO KOTĚTE, ALE TEN DO POSLEDNÍHO VĚŘIL, ŽE BUDE ZACHRÁNĚN: JAK VŠE S NÍM DOPADLO

Share