Žena si vzala k sobě domů 79letou babičku, která žila v domově důchodců. Jak žijí po 6 letech

Mnoho lidí si bere toulaví psy a kočky a někteří si berou děti z dětských domovů … Ale existuje i ​​jiné úžasné případy. Například když si někdo bere k sobě domů osamělého staršího člověka z domova důchodců, který nemá děti, příbuzné ani domov.

Toto je příběh, který vám dnes povíme. Marie byla sirotek, od dětství ji vychovávala babička Mariana. Nahradila ji matku a otce a dala veškerou svou lásku. Je škoda, že lidé nejsou věční a Mariana ve věku 83 let zemřela. V té době bylo Marii 30.

Pak se žena rozhodla pomáhat nešťastným staříkům v domově důchodců. Jak sama říká, chtěla pomoci, protože osamělým starším lidem se dostává nejméně lásky a péče.

Ženy / Ilustrační foto / Zdroj: live41media.com

Právě tam se Marie setkala s 78letou paní Annou. Žena neměla žádné příbuzné, byla úplně sama. Měla syna, ale zemřel před 33 lety. Až do posledního žila ve starém domě ve vesnici a pracovala jako poštovní doručovatelka, neměla žádné úspory, jen malý důchod.

Když se stav ženy zhoršil, bylo jí nabídnuto, aby se přestěhovala do domova pro seniory. Život tam samozřejmě není žádný med, ale lepší než žít sama. A najednou se v jejím životě objevila Marie.

Během roku komunikace se k sobě navzájem velmi připoutaly. Dívka řekla, že jí paní Anna velmi připomíná její babičku.

Ženy / Ilustrační foto / Zdroj: live41media.com

Marie se rozhodla, že se o ni postará a vzala si starší ženu k sobě domů. Paní Anna dlouho odmítala pomoc, nechtěla být pro dívku zátěží, ale Marie byla neochvějná.

Paní Anně je nyní již 85 let a stále žije s Marií. Po přestěhování se žena začala aktivně léčit a nyní se cítí mnohem lépe. A Marie se vdala a porodila syna.

Nyní všichni žijí společně v jednom domě. A všichni považují paní Annu za svou vlastní babičku, protože se za ta léta pro ně opravdu stala blízkým člověkem.

PSALI JSME: MLADÁ ŽENA ADOPTOVALA 4 DĚTI A PAK ZJISTILA, ŽE BUDE MÍT ČTYŘČATA

PŘIPOMÍNÁME: „ŘEKNEŠ MI, ABYCH HO UMÍSTIL DO DĚTSKÉHO DOMOVA, UDĚLÁM TO. NEVYCHOVÁVAL JSEM HO,“ ŘEKL MI MANŽEL A DRŽEL DÍTĚ ZA RUKU

Share