Žena si prohlédla video z pláže a uvědomila si, že manžel natáčel nejen ji

Blogerka ukázala video, po kterém jí bylo doporučeno, aby se rozvedla se svým manželem. Žena prozradila, že s manželem odpočívali na pláži, kde muž natáčel, jak jeho milovaná chodí ve vodě. Když se však Američanka podívala na video, čekalo ji nemilé překvapení.

Záběry z video thicctok5280 / Zdroj: TikTok

Na záběrech je vidět, jak žena s úsměvem kráčí směrem k manželovi a pravidelně se mu snaží pózovat. A za ní mezi vlnami stojí dívka v bikinách. Když blogerka odešla pryč, chlap namíří kameru na tu dívku v plavkách, která ho zřejmě velmi zaujala.

„Minulý týden jsem se podívala na video z naší cesty na Floridu, které můj manžel natočil. Rozhodla jsem se mu trochu zapózovat, protože jsem si celou tu dobu myslela, že jsem hlavní hrdinkou videa. A pak jsem viděla, koho vlastně natáčel.“

Záběry z video thicctok5280 / Zdroj: TikTok

Video zaznamenalo téměř tři miliony zhlédnutí a lidé byli pobouřeni činem muže a doporučili blogerce, aby ho opustila. Žena se však brzy pokusila v komentářích ospravedlnit manžela. Řekla, že její manžel ji stále miluje a dívka v bikinách se omylem dostala do záběru.

„Co je to za vtip, když k ní otočil kameru, když jsi vystoupila z záběru?“

„Natočil dívku bez jejího svolení a rozhodně tě urazil. Nemyslíš, že je to divné?“

„Někteří muži se smějí a říkají, že dramatizujeme, aniž bychom si uvědomili, jak to nás v takových chvílích bolí.“

@thicctok5280

#married #men #husbands #dadsoftiktok #momsoftiktok #florida #maincharacter

♬ Paradise – Bazzi

PSALI JSEM: IVAN SE DOZVĚDĚL, ŽE JEHO OTEC STAVĚL DOMY SVÝCH BRATRŮ LÉPE NEŽ TEN JEHO. PŘIŠEL TEDY K RODIČŮM A ZAČAL ŘÍKAT, ŽE BYL OKLAMÁN

PŘIPOMÍNÁME: ŠESTIMĚSÍČNÍ HOLČIČKA, KTERÁ POPRVÉ VIDĚLA PSY, ROZESMÁLA SÍŤ

Share