Žena si myslela, že ji manžel přestal milovat: Po přečtení zprávy v jeho telefonu si uvědomila, jak se mýlí, a rozplakala se

Hana a Jan jsou manželé pět let. Ana je jista, že jí osud dal dokonalého muže. V určitém okamžiku se však vztah mezi párem zhoršil natolik, že Hana nevyloučila možnost rozvodu. Jedna zpráva ale vše změnila.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Hana se s Janem setkala v práci. Byl to její šéf, o osm let starší. Žena nejprve odmítla námluvy Jana, ale ten nakonec získal její srdce. Vzali se a po svatbě Hana stále pracovala pro stejnou společnost. Když se dozvěděla, že je těhotná, její manžel trval na tom, že musí odejít z práce. Hana se souhlasila.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Aby svou ženu co nejvíce osvobodil od domácích prací, najal si Jan uklízečku. Když se syn narodil, v domě se objevila chůva. Hana byla moc ráda. Poslouchala, jak její přátelé hovoří o tom, jak je jejich manžel nebo přítel přinutil jít do práce, a byla ráda, že její manžel o ni projevuje takový zájem. Ale všechno se změnilo, když měl syn tři roky a šel do školky.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Proč nyní potřebujeme chůvu a uklízečku? Stále sedíš doma,“ řekl jednoho dne Jan. Ženě se nelíbilo, že jí muž vyčítal, že je líná. Začala mít výčitky svědomí a dokonce vážně uvažovala o práci. Ale muž byl proti. Nechtěl, aby se jeho žena znovu stala jeho podřízenou. Nebo možná měl co skrývat? Možná v práci má román?

Tyto myšlenky nedaly Haně pokoj, zejména proto, že se od ní Jan začal postupně vzdalovat. Často zůstával v práci, byl ponořen do svých vlastních myšlenek. Jednoho dne se Jan vrátil domů opilý. V tuto chvíli poblíž poblíž zazvonil telefon.

Telefon/Zdroj: kenguru.plus

Hana se rozhodla podívat a uviděla zprávu: „Jak se máš? Dostal jsi se domů už?“
Hana si myslela, že to byla zpráva od ženy. Po listování v chatu si však žena uvědomila, že se mýlí. Muž mluvil s kamarádem. Další zpráva manžela příteli upoutala její pozornost: „Nevím, jak říct manželce, že brzy dostanu vyhozenou. Stydím se, že nebudu moci uživit svou rodinu.“

Peníze/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pak Hana všechno pochopila. Následujícího dne začala hledat si práci a našla, byla jí nabídnuta slušná mzda.

ČTĚTE TAKÉ: NEJLEPŠÍ NÁPADY NEJMÓDNĚJŠÍCH ÚČESŮ PRO KRÁTKÉ VLASY

PSALI JSME: MUŽ ŘEKL SVÉ ŽENĚ, AŤ JDE PRYČ A ONA VZALA VŠECHNO Z JEHO DOMU: POMSTA HO NECHALA BEZ MAJETKŮ

Share