Lékaři u pacientky předpokládali zánět slepého střeva a poslali ji na operaci: odešla odtud s dítětem

Obyvatelka Velké Británie pocítila silné bolesti břicha a zavolala záchranku. Lékaři u pacientky předpokládali zánět slepého střeva a poslali ji na operaci.

Povinný test před zákrokem však ukázal, že žena není nemocná, ale těhotná. Místo odstranění slepého střeva lékaři provedli císařský řez.

Janice Kerwick s manželem a dcerkou / Zdroj: medialeaks.ru

Novopečená maminka z jihovýchodního Londýna Janice Kerwick si dlouho myslela, že je neplodná. Jak informoval deník The Sun, 43léta žena se svým manželem Danielem se již deset let snaží počít dítě. Pár se dokonce uchýlil k pomoci IVF (umělé oplodnění), nicméně veškeré úsilí bylo marné.

Manžel s manželkou se dohodli, že pokusy ukončí. Nakonec Daniel už měl 2 dětí z předchozího vztahu a Janice se už spokojila s rolí nevlastní matky. Pár si vzal štěně v naději, že jim pomůže vyrovnat se s touto zkouškou.

Od konce roku 2020 začala Janice pociťovat občasnou bolest břicha, kvůli které ležela měsíce v nemocnici, zatímco lékaři se snažili zjistit její diagnózu. Těhotenství se zdálo neuvěřitelné nejen kvůli neúspěšnému IVF: žena zhubla o jednu velikost a všechny tři testy ukázaly negativní výsledek.

Arabella / Zdroj: thesun.co.uk

V létě 2021 musela žena zavolat sanitku: tentokrát byla bolest v oblasti břicha nesnesitelná.

„Doslova jsem se třásla bolestí, nikdy jsem nic takového necítila. Byla jsem vyděšená a netušila, co se mi děje.“

Sanitka odvezla pacientku do nemocnice královny Alžběty na urgentní odstranění slepého střeva. Před operací Janice provedla povinný test, z jehož výsledků se nastávající maminka dozvěděla, že je už osm měsíců těhotná. Žena zavolala manželovi a svým příbuzným, aby oznámili nečekanou zprávu. Janisiny rodiče si dokonce mysleli, že si z nich dělá srandu.

Arabella / Zdroj: thesun.co.uk

„Zjistila jsem, že jsem těhotná, jen dvě hodiny před císařským řezem. Nejdřív jsem byla vydělena, jako bych se nemohla smířit s tím, co se mi to vlastně stalo.“

O několik hodin později se Janice a Danielovi narodila zdravá holčička vážící asi 2,3 kilogramu. Lékaři dospěli k závěru, že se dítě objevilo mezi 33.a 37. týdnem.

Holčička dostala jméno Arabella. Šťastní rodiče stále nemohou uvěřit, že se jim to skutečně stalo, zvláště poté, co ztratili veškerou naději, že budou mít společné děti.

Janice Kerwick s manželem a dcerkou / Zdroj: medialeaks.ru

„Myslím, že jsme stále v šoku, jen málo lidí může říci, že se dostali do nemocnice, aby odstranili slepé střevo a vrátili se domů s dítětem.“

Jak se později ukázalo, lékaři si dítě nevšimli kvůli malému množství plodové vody. Ztráta hmotnosti Janice také sloužila jako vynikající maskování těhotenství.

PSALLI JSME: ŽENA SI MYSLELA, ŽE JI MANŽEL PŘESTAL MILOVAT: PO PŘEČTENÍ ZPRÁVY V JEHO TELEFONU SI UVĚDOMILA, JAK SE MÝLÍ, A ROZPLAKALA SE

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ŘEKL SVÉ ŽENĚ, AŤ JDE PRYČ A ONA VZALA VŠECHNO Z JEHO DOMU: POMSTA HO NECHALA BEZ MAJETKŮ

Share