Žena se usadila v kontejneru o rozloze pouhých 10 metrů čtverečních: Jak bydlení vypadá zevnitř

Problém bydlení je dnes velmi aktuální. Pokud se ale pustíte do toho s nápady, se povede tento problém vyřešit ihned.

Byt/Zdroj: lamp.im

Kdo by si myslel, že malého přepravního kontejneru žena dokáže udělat skvělý domek se vším, co potřebuj. Žena jménem Brenda Kelly se dokonce rozhodla založit vlastní firmu a dělat malé, pohodlné domy. Nyní Brenda mění obyčejné přepravní kontejnery na rozkošné domečky.

Byt/Zdroj: lamp.im

Kelly nejen navrhuje kompaktní a útulné bydlení, ale také žije v přestavěném kontejneru.
Žena tvrdí, že malý prostor v bydlení není problém. Hlavní věcí je správně rozdělit dostupnou oblast. Samozřejmě musíte zvolit kompaktní nábytek.

Byt/Zdroj: lamp.im

Většinou je jednodušší a levnější vyrobit jej na zakázku. Například vysoké skříně v kuchyni poskytují další úložný prostor. A malou ledničku lze snadno schovat pod stojan.

Byt/Zdroj: lamp.im

Pohovku v Kellyině domě lze snadno přeměnit na manželskou postel a má také další úložné části.Navzdory malému obytnému prostoru, pouhých 10 m, se žena pyšní poměrně prostornou sprchou.

Byt/Zdroj: lamp.im

Koupelna má navíc speciální střechu, která snadno ohřívá vodu zcela přirozeným způsobem.

Je zde také prostor pro ložnici. Je umístěna přímo pod obývacím pokojem. Takový útulný dům může být umístěn téměř kdekoli. Navíc je ideální variantou pro letní chaty.

PSALI JSME: DVA BRATŘI KOUPILI LEVNÝ DŮM, VE KTERÉM 40 LET NIKDO NEUKLÍZEL: PROMĚNILI HO V BYDLENÍ SVÝCH SNŮ

ČTĚTE TAKÉ: PÁR PROMĚNIL OŠKLIVOU ROZPADLOU STODOLU V NÁDHERNÉ A STYLOVÉ BYDLENÍ: SOUSEDÉ NEMOHLI UVĚŘIT, ŽE JDE O STEJNOU BUDOVU

Share