“Před týdnem mu zjistili vadu srdce a vodu na plicích“: Andrea Pomeje otevřeně promluvila o nemoci blízkého člena rodiny

Vdova Jiřího Pomeje, třiatřicetiletá půvabná Andrea Pomeje, zaživa jeden z největších strachů, který člověk dokáže cítit.

Je to strach o blízkého člena rodiny, který bydlí spolu s dýdžejkou více, než sedm let. Jde o jejího psa, rasy rotvajler, kterého Andrea Pomeje moc miluje.

Před dvěma dny žena se rozhodla o tom svěřit fanouškům a sledujícím na své instagramové stránce. A proto zveřejnila nový příspěvek, a jako snímek vložila dojemnou fotku spolu s pejskem.

Pod fotkou žena popsala, jak se pes v poslední době cítí. “Jsou dva druhy fakt těžký beznaděje – a to když jsou nemocné malé děti a zvířata! Neřeknou vám totiž co je bolí!“ začala příspěvek.

Po zjištění diagnózy Andrea Pomeje svěřila, že pes už nechce ani normálně jíst, ani pít.

“Ringovi je 7let. Před týdnem mu zjistili vadu srdce a vodu na plicích…už vůbec nic nejí! Nechce.. léky se do nej nedají dostat. Jenom násilím což je hrozný..“ potvrdila vdova Jiřího Pomeje na závěr.

PSALI JSME: “DĚKUJEME ZA 5 DNÍ NORMÁLNÍHO ŽIVOTA“: S KÝM ANDREA POMEJE ODJELA NA DOVOLENOU DO CHORVATSKA

ČTĚTE TAKÉ: „BYLO MI POSLEDNÍ TÝDNY OPAKOVANĚ ŠPATNĚ“: ANDREA POMEJE PROMLUVILA O TĚHOTENSTVÍ A PROZRADILA VÝSLEDEK TESTU

Share