Žena se dozvěděla podivnou pravdu o životě svého přítele: téměř každý den telefonuje a mluví s bývalou manželkou

Po seznámení s mladým mužem byla hrdinka tohoto příběhu po dobu dvou měsíců šťastná, dokud nepoznala podivnou pravdu o životě své lásky. Přítel ženě přiznal, že téměř každý den telefonuje a mluví s bývalou manželkou, s níž žil v manželství 10 let.

Volající muž/ilustrační foto/Zdroj: shutterstock.com

Rozvedli se před čtyřmi lety a rozhodli se zůstat přáteli. Právě to se nyní děje, což vede naši hrdinku k rozhořčení. Rozzuřená dáma požádala o radu uživatele sociálních sítí — jak by měla postupovat?

Obecný názor na situaci nevznikl. Někteří komentátoři se domnívají, že když muž a jeho bývalá manželka nemají děti, neměli by každý den komunikovat. Jinak by znamenalo, že přítel naší hrdinky je stále zamilovaný do exmanželky.

Volající muž/ilustrační foto/Zdroj: datingadvice.com

Ale našli se také lidé, kteří věří, že takové chování člověka svědčí o tom, že je to dobrý člověk, který se snaží udržet dobré vztahy a přátelství. Po rozvodu se manželé nemusí pohádat a přátelství je docela možné.

Volající muž/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ZNÁMÝ PODNIKATEL VYZVAL PUTINA K SOUBOJI: V SÁZCE MÁ BÝT UKRAJINA

PŘIPOMÍNÁME: ŠÉF OSN NENAZVAL VÁLKU NA UKRAJINĚ VÁLKOU, VYZVAL ALE K JEDNÁNÍ: DANILOV POCHYBUJE O DALŠÍ EXISTENCI TÉTO ORGANIZACE

Share