Dcera nechce pracovat a s mým výdělkem nebude mít luxusní život

Dobře, když byla dcera malá, pracovala jsem a nějak nám to stačilo. Manžel, mimochodem, ani korunou nepomohl. Pak dcera studovala na univerzitě, a za všechno platila také já.

Maminka a dcera/ilustrační foto/ Zdroj: kakzachem.ru

I když ostatní se nějak učili se a pracovali, moje dcera nic nedělala. Když jsem na toto téma začala mluvit, dcera říkala, že je unavená. Bylo mi jako matce líto, že se dítě trápí, kvůli čemuž o práci jsem přestala s ní mluvit. Ale už proběhlo dost času od doby, kdy dcera úspěšně absolvovala univerzitu a získala diplom.

Maminka a dcera/ilustrační foto/ Zdroj: kakzachem.ru

Říkala jsem jí, aby šla pracovat. Ale mi vždy odpovídala, že si potřebuje odpočinout a dát se dohromady a rozhodnout se, jestli chce pracovat podle svého oboru. Ale na takové úvahy myslím stačí mnohem méně času než několik let. Už několik let mi na krku sedí dospělá dcera. Pracuji dlouho do noci, plat není největší a stačí nám, abychom neměly hlad.

Ale dcera se chce oblékat hezky, s přáteli se setkávají buď v kavárnách, nebo v klubech, a tam samozřejmě také potřebují peníze. Mobil, internet, to všechno jí taky platím já.

Maminka a dcera/ilustrační foto/ Zdroj: kakzachem.ru

A pak se dcera začne zlobit, že doma nemáme nic k jídlu. I když máme, tak to se dceři nelíbí. Brambory a těstoviny jsou naši nejlepší přátelé až do výplaty. Ale to jí nevyhovuje, protože s takovým jídlem nebude mít krásnou postavu. A ležet celé dny na gauči a lenošit zlepší její postavu?

Řekla jsem jí to už stokrát, jestli chceš jíst dobré jídlo a dobře se oblékat, tak běž do práce. Dospělá už. A pokaždé, když se na mě dcera zlobí, zabouchne dveře, údajně jde hledat práci, ale pak se situace opakuje. Práci nenajde, všude je podlt ni něco špatně. Poraďte mí, co mám s tím udělat?

Maminka a dcera/ilustrační foto/ Zdroj: kakzachem.ru

PSALI JSME: JAK SITUACE NA UKRAJINĚ ROZDĚLUJE RODINY: “VYTÁHLI JEJ Z EVAKUAČNÍHO AUTOBUSU“

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ŽILKOVÁ UKÁZALA FOTKY SE SVOU RODINOU: JEJÍ DCERKA KORDULA PŘEKVAPILA VŠECHNY SVOU KRÁSOU

Share