Žena se dozvěděla podivnou pravdu o životě milovaného

Po seznámení s kavalírem byla hrdinka tohoto příběhu dva měsíce šťastná, dokud se nedozvěděla podivnou pravdu o životě milovaného člověka.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Přítel se přiznal ženě, že téměř každý den volá a mluví s bývalou manželkou, se kterou žil v manželství 10 let. Rozvedli se před čtyřmi lety a rozhodli se zůstat přáteli. Právě toto rozčiluje naši hrdinku. Rozrušená a rozzlobená dáma požádala o radu uživatele sociálních sítí s otázkou: jak by měla postupovat?

Muž / Zdroj: ukr.media

Obecný názor na situaci nevznikl. Někteří komentátoři se domnívají, že pokud muž a jeho ex nemají děti, nemělo by mít téma pro rozhovory. A to znamená, že kavalír naší hrdinky je stále zamilovaný do ex-manželky.

Rozvod / Zdroj: abrozzi.com

Ale našli se také lidé, kteří věří, že chování muže naznačuje, že je to dobrý člověk, který se snaží udržovat dobré vztahy a přátelství. Po rozvodu se manželé nemusí navzájem nenávidět a kamarádství je docela možné.

Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Každopádně, ale hrdince tohoto příběhu bylo doporučeno, aby se podívala poroznějá na svého milovaného. Pokud je to všechno pro ní tak nepříjemné, pak možná stojí za to se rozejít.

Překvapená žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: DÍVKA BEZ VAROVÁNÍ PŘIJELA K PŘÍTELI Z JINÉHO MĚSTA: PŘEKVAPENÍ SE ZMĚNILO V HÁDKU

PŘIPOMÍNÁME: JELA JSEM ASI 12 HODIN AUTOBUSEM, A MŮJ PŘÍTEL SE ANI NEOBTĚŽOVAL PŘIJÍT ZA MNOU NA NÁDRAŽÍ

Share