Manželé se pustili do rekonstrukce domu, ale pod tapetami v koupelně je čekalo překvapení: A to je jako začátek filmu

Mlada rodina si koupila dům z roku 1969 a rozhodla se tam udělat rekonstrukci. Ale v koupelně je čekalo překvapení od bývalých majitelů nemovitostí.

Zajímavá koupelna / Zdroj: TikTok

Kristina Wildes z Kansasu zveřejnila na své stránce v TikToku video, které ukazuje, jak s manželem dělají opravy v domě. Při odstraňování starých tapet v koupelně manželé zjistili, že pod nimi jsou zrcadla po celém obvodu místnosti.

Zajímavá koupelna / Zdroj: TikTok

Na videu se manžel Kristiny ptá, co našla ve vaně. Dívka odpověděla, že pod tapetami jsou stěny místnosti pokryty zrcadly. Tento objev se sice páru jevil jako velmi tajemný, ale nezdá se, že by novomanžele vyděsil. A to už je velké plus!

„Netušili jsme, že pod tapetami najdeme zrcadla. Bývalí majitelé domu zemřeli asi před deseti lety, takže se na tuto místnost nemáme koho ptát,“ svěřila se novopečená majitelka domu.

Zajímavá koupelna / Zdroj: TikTok

Uživatelé sítě pobavilo video s nálezem novomanželů, ale přiznali, že by v podobném domě nechtěli bydlet.

„Přilepte tapety zpátky, to je portál. V opačném případě se paranormální aktivita začne vyskytovat v celém domě.“

„Je to jako začátek hororového filmu!“

Zajímavá koupelna / Zdroj: TikTok

„Představte si, že jdete v noci do koupelny a všimnete si svého odrazu. Už bych nepotřebovala koupelnu.“

I když mít zrcadlovou místnost by bylo přinejmenším zajímavé, novomanželé se rozhodli zbavit se zrcadel a nalepit v koupelně nové tapety. Pro jistotu!

@kristinawildes

1969 house anybody? #wildesfam #lovingrelationship #homerennovations #diy #marriagegoals #mirror

♬ original sound – Kristina Wildes

PSALI JSME: DÍVKA SE ROZHODLA ZJISTIT, ODKUD POCHÁZÍ CHLAD V JEJÍM DOMĚ. A JEJÍ VYŠETŘOVÁNÍ JI PŘIVEDLO DO SKUTEČNÉ TAJNÉ MÍSTNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: PÁR, KTERÝ SI KOUPIL DŮM V AUKCI, V NĚM NAŠEL TAJNOU MÍSTNOST: V KOMENTÁŘÍCH SE BOUŘLIVĚ DISKUTUJE O NEOBVYKLÉM VIDEU

Share