Žena přišla o prsten na zahradě: Po 50 letech za ní přišel soused se skvělou zprávou

Unikátní situace se stala na skotském ostrově Benbekula, kde žije 86letá Peggy Maxwyn. Žena byla přesvědčena, že už nikdy neuvidí svůj oblíbený prsten, ale zázraky se dějí!

Peggy Maxwyn / Zdroj: YouTube

Koncem šedesátých let Peggy sklízela brambory poblíž svého domova. Žena dokončila práci a už během odpočinku si všimla, že její oblíbený snubní prstýnek zmizel.

„Můj prstýnek prostě zmizel. Dozvěděla jsem se to, až když jsem se vrátila domů. Jednou nebo dvakrát jsem ho šla hledat, ale nemohla jsem ho najít,“ vypráví Peggy.

Peggy Maxwyn s manželem / Zdroj: YouTube

Žena byla z toho velmi smutna, ale uvědomila si, že už se nedá nic dělat. Manžel John, za kterého se provdala v červenci 1958, jí koupil nový prstýnek. O tomto příběhu se donedávna málokdo zmiňoval. John se bohužel nálezu nedožil, muž zemřel před několika lety.

Místo, kde se našel prsten / Zdroj: YouTube

Tento příběh velmi zaujal souseda Peggy. Donald McPhee, tak se jmenuje, se rozhodl dát „druhou šanci“ ztracenému prstenu. Snažil se ho najít pomocí detektoru kovů na stejném místě, kde dříve byla zahrada Peggy.

Nalezený prsten / Zdroj: YouTube

Za tři dny pátrání muž vykopal 90 jamek. Našel mnoho „zajímavých“ věci: kusy starého kovu, plechovky, ale nakonec se dostal k prstenu. Babička byla neuvěřitelně překvapená.

„Prostě přišel ke dveřím a řekl: „Musím vám něco ukázat.“ Byl to můj prsten,“ vypráví Peggy.

Nalezený prsten / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: PŘI PROCHÁZCE V PARKU S MANŽELEM A SYNEM JSEM BYLA SVĚDKEM SCÉNY, KTERÁ OBRÁTILA CELÝ NÁŠ ŽIVOT VZHŮRU NOHAMA

PŘIPOMÍNÁME: „TEĎ S NÍ BUDE JEJÍ OTEC V TENTO VELKÝ DEN“: NEVĚSTA PŘEKVAPILA LIDI SNUBNÍM PRSTENEM

Share