Žena poznala v bezdomovci svého bratra, který zmizel před 22 lety

Bratr Kris Zemlak jménem Gordon Petrie byl závislý na drogách. Často mizel a v určitém okamžiku přestal s rodinou komunikovat. Rodina po něm pátrala, ale bezúspěšně.

Roky uběhly, Kris dokončila studium, vybudovala úspěšnou kariéru. Stále však chtěla vědět, co se stalo s jejím nešťastným bratrem. Pravda byla odhalena 22 let po jeho zmizení. Tehdy dostala Zemlak drahocennou fotografii.

Kris Zemlak a Gordon Petrie / Zdroj: lemurov.net

Fotografii poslal jeden z jejích přátel. Byla připevněna jako ilustrace k článku o bezdomovci žijícím v malé stodole za ukrajinskou katolickou církví v Surrey.

Muž vypadal jako ztracený bratr, a tak tam Chris spěchala, aby se ujistila, že má pravdu. Článek byl ve skutečnosti o Gordonovi Petriem.

Církev / Zdroj: lemurov.net

Ukázalo se, že se toulal po mnoho let, dokud nepotkal místního kněze, který muži dovolil žít v přístavku. Gordon z vděčnosti začal pracovat jako hlídač.

„Trvalo mi několik sekund, než jsem zjistil, o co jde. A pak jsem uviděl Kris a byl neuvěřitelně šťastný,“ takto muž vypráví o setkání.

Gordon Petrie / Zdroj: lemurov.net

Hasiči hrozili, že jeho přístavek zničí, proto odešel. Díky své sestře je Gordon opět socializovaný, trochu žil v hotelu a nyní dostal sociální bydlení.

Nalezený muž dokonce mohl s rodinou oslavit 51. narozeniny. Kris říká, že nedovolí, aby se její blízcí znovu rozloučili.

PSALI JSME: 23 LET PO ZMIZENÍ SE UKÁZALO, ŽE JEJÍ MANŽEL JE NAŽIVU A ŽENATÝ S JINOU ŽENOU

PŘIPOMÍNÁME: MOJE SOUSEDKA NAJEDNOU ZMIZELA: PŘÍBĚH O TOM, JAK JSEM JÍ NAŠLA V DOMOVĚ DŮCHODCŮ

Share