Žena omylem vyhodila šperky v hodnotě 17 tisíc dolarů: jak je hledala

Malajka omylem hodila do koše šperkovnici s drahými šperky, ale nemohla se smířit se ztrátou. S podporou popelářů se vydala hledat své šperky.

Hledání šperkovnice ženy / Zdroj: Facebook

Celkové náklady na ztracené šperky činily 70 000 malajských ringitů (16 800 dolarů nebo více jak 361 000 korun). Žena šla přímo na skládku, aby našla své šperky. Video pátrání se objevilo na sociální síti, zveřejnila ho uživatelka Facebooku jménem Idda Melisa.

Hledání šperkovnice ženy / Zdroj: Facebook

Na něm je vidět, jak žena spolu s popeláři se hravé v odpadcích pomocí dlouhých holí. Naštěstí se šperkovnici podařilo najít, žena ji vyndala z jednoho z balíčků. Umyla ji a poté ukázala svou sbírku zlatých náramků, které byly uvnitř.

„Jsem tak vděčná, že jsem je našla,“ řekla žena.

Hledání šperkovnice ženy / Zdroj: Facebook

Toto video se stalo virální, shromáždilo tisíce zhlédnutí, lajků a šíření, stejně jako stovky komentářů. Lidé psali, že ženě fandí a jsou velmi rádi, že se jí podařilo vrátit šperky.

Hledání šperkovnice ženy / Zdroj: Facebook

Část komentátorů byla navíc překvapena, že se k takovému činu odhodlala. Jiní podotkli, že by měla pozvat popeláře do restaurace na večeři jako poděkování za pomoc při hledání šperků.

PSALI JSME: JAKÉ ŠPERKY NOSÍ MANŽELKA NEJBOHATŠÍHO MUŽE INDIE

PŘIPOMÍNÁME: JEDNODUCHÝ ZPŮSOB JAK HORKOU VODOU A MYCÍM PROSTŘEDKEM VYČISTIT ŠPERKY

Share