Žena nechápala, odkud se ji doma objevilo čtvrté kotě. Pak si uvědomila: adoptoval si ho její kocour

Majitelka tří (nyní již čtyř) koček Clarica žije ve velkém statku v Nizozemsku. V létě roku 2020 se na dvorku začalo často objevovat jedno malé kotě. Žena neplánované doplnit svou kočičí rodinku, ale když viděla, že její zrzavo-bílý kocour jménem Stavros se projevuje ve vztahu k dítěti zvláštní péči a pozornost, ona si uvědomila: není cesta zpět.

„Stavros byl vždycky blízko kotě, když ten přišel. Dokonce mu dával část jídla a od té doby jsem ho začala krmit,“ prozradila Klára.

Kocourkové / Zdroj: medialeaks.ru

Nejprve se ale žena ještě rozhodla zeptat sousedů, zda by si kotě k sobě nechtěli vzít. Nikdo ale nechtěl. Navíc dva chlupáči si často všimli, že spolu spí ve stodole, která je připevněna k domu.

Nakonec Stavros jednoduše přivedl kotě do domu a majitel neměl jinou možnost, než dovolit čtvrtému členu kočičí rodiny zůstat. Dostal přezdívku Charlie.

Kocour se stal mentorem pro mladší. Naučil ho používat kočičí toaletu, ukázal, jak správně hrát s klubkem, a vysvětlil, že lidé mu nepřejí zlo. Po pouhých čtyřech dnech se kotě usadilo a zvyklo si.

Kocourkové / Zdroj: medialeaks.ru

„Když se k nám Charlie nastěhoval, byl velmi plachý a vystrašený. Teď za mnou chodí po patách a jen čeká, až si sednu na gauč, aby mi skočil do klína“ svěřila se žena.

Stavros dohlíží na to, aby jeho mladší příbuzný byl vždy čistý a dobře upravený. Kocouři se vždycky drží při sobě, i když spí.

Díky lásce, podpoře a péči Stavrose, z Charlieho vyrostlo velké, silné a veselé kotě. Charlie vše opakuje po svém kamarádovi, a snaží se držet krok, zatímco Stavros se o něj stará a všemožně se snaží zabránit problémům.

Kocour / Ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: VYBÍRALA SI HO POD BARVU VLASŮ: DÍVKA NAŠLA ZRZAVÉHO KOCOURA A PROMĚNILA HO V KRASAVCE

PŘIPOMÍNÁME: KOCOUR SE SMUTNÝM POHLEDEM VYPADÁ JAKO ČLOVĚK A TAKÉ PŘEMÝŠLÍ JAKO ČLOVĚK: ON SÁM SI NAŠEL DOMOV TÍM, ŽE SPRÁVNĚ POŽÁDAL

Share