Žena je z podivného činu sousedů v rozpacích: ukradli jí jídlo

Britka si objednala donášku jídla, ale svou objednávku se nedočkala. Má podezření, že kurýr omylem přivezl její pizzu sousedům. A ti ji prostě vzali sobě, i když žena vše předem zaplatila.

Kurýr / ilustrační foto / Zdroj: pos-sector.net

Britka teď neví, co má dělat. I když doručovací služba uznala svou chybu a vrátila peníze, ale sousede přece snědli to, co si vůbec neobjednávali.

„Před 2 dny jsem si objednala jídlo. Vypadá to, že kurýr doručil objednávku do špatného domu. Když jsem šla ven vyhodit odpadky, viděla jsem sousedovo dítě jak jí pizzu z restaurace, ze které jsem si dělala objednávku. Abych byla upřímná, takovému činu od sousedů nerozumím,“ říká žena.

Žena se chtěla vypořádat se sousedy, ale manžel ji zastavil. Přesvědčoval, že je lepší k takovým lidem vůbec nechodit. Tím spíše, že to není první konfliktní situace s těmito sousedy.

Žena / Zdroj: life.24tv.ua

„Manžel mě včera přesvědčil, abych nechodila k sousedům, protože měli hlasitou párty. Dříve jsem zdvořile se zeptala, proč jejich pes neustále štěká a na oplátku jsem dostala spoustu urážek,“ vzpomíná žena.

Tak žena poprosila o rádu u uživatelů portalu Mumsnet, co by v této situaci udělali. Zde je několik zajímavých komentářů:

„Možná to není nejlepší rada. Ale objednala bych jídlo k jejích domu (ale nezaplatila bych za to). A tak několikrát.“

„Dala bych jim šek a požádala bych o vrácení peněz. Je to krádež.“

„Příště, pokud budete mít krabici od pizzy, dejte tam poznámku „Ruce pryč od mých věcí. Už jste kradli dříve.“ a všechno dejte pod jejich dveře.“

Pizza / Zdroj: life.24tv.ua

PSALI JSME: JE MI LÍTO, ŽE JSEM DAROVALA SYNOVI NA SVATBU BYT

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA OD DĚTSTVÍ MĚLA NADVÁHU, ALE ROZHODLA SE ZMĚNIT: JAK NYNÍ VYPADÁ

Share