“Zajímavého ho dělám asi hlavně já”: Jaroslav Flegr promluvil o svém mazlíčkovi

63letý Jaroslav Flegr je známým evolučním biologem a parazitologem. Na svých sociálních sítích ve dnešní koronavirové době se moc často vyjadřuje o pandemii, ale 22.března se rozhodl sdílet fanouškům, jak fiktivně rozmlouvá se svým kocourkem Micíkem, kterému je tři roky.

Jaroslav Flegr se svým kocourem/Zdroj: facebook.com

Flegr je profesorem Přírodovědecké fakulty Karlové Univerzity, ale na svém Facebooku získal obrovské množství sledovatelů díky svému kocourovi Micíku, se kterým moc často rozmlouvá.

Svému kocourovi denně vysvětluje různé biologické zákonitosti. Flegr portálu ŽivotvČesku sdílel trochu více informaci o svém mazlíčkovi. Podle jeho slov, je mu tři let, a dostal ho od svých studentů, kteří mu přinesli koťátko.

Jaroslav Flegr/Zdroj: youtube.com

“Zajímavého ho dělám asi hlavně já, když si s ním na Facebooku povídám o zajímavých věcech,” řekl parazitolog, který svého mazlíčka hrozně miluje. Podle jehož slov, kocourek dostal své jméno po svém předchůdci.

Flegr řekl, že měl před lety ještě jednoho kocoura, který do jeho rodiny přišel už starý. Podle slov biologa, starý kocour byl hrozně velký, a měl přezdívku Macík. Nový kocourek dostal přezdívku Micík, protože je o několikrát menší, a roztomilejší.

Kocour Jaroslava Flegra/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: ŽENA SI MYSLELA, ŽE KOCOUR ZMIZEL, ALE ON SE UKÁZAL JAKO MISTR MASKOVÁNÍ: JEN MÁLOKDO HO DOKÁŽE HNED NAJÍT NA VIDEU

PŘIPOMINAME: „JE TO VELMI NEBEZPEČNÁ KOMBINACE“: WHO ZAZNAMENALA NÁRŮST POČTU PŘÍPADŮ KORONAVIRU A LIDÍ, KTEŘÍ NÁKAZU NEPŘEŽILI

Share