Žena si myslela, že kocour zmizel, ale on se ukázal jako mistr maskování: Jen málokdo ho dokáže hned najít na videu

Kayla Robinson vychovává černého kocoura jménem Edgar Allan Purr. Mazlíček, podle dívky, je strašidelný lenoch, takže ze všeho na světě miluje ležet a nic nedělat. Zpravidla se načechraný pohodlně usadí na gauči a pak pečlivě sleduje paní a usne.

Kayla se svým kocourem / Zdroj: medialeaks.ru

Jak řekla dívka, 7. března se zabývala vlastními záležitostmi, když si všimla, že Edgara dlouho neviděla. Ona začala hledat svého mazlíčka po celém domě, ale on nikde nebyl. Kayla dokonce vyšla ven a obešla sousední domy při hledání mazlíčka, ale ani to nepřineslo výsledky.

„Obvykle není problém ho najít , vždyť žijeme v jednopokojovém bytě. Pořád mi leze do kabelky třeba,“ vzpomíná si Kayla.

Edgar miluje se hrabat v kabelce své paní / Zdroj: medialeaks.ru

Tak Robinson zpanikařila. Už chtěla požádat o pomoc a vytisknout reklamy, ale všimla si, že na podlaze leží její černa pracovní sukně. Odtud se na dívku dívaly dvě oči, byl to Edgar.

Robinson se okamžitě uklidnila, zasmála se své nepozornosti a natočila, co se děje, ne video, které sdílela s uživateli sítě.

Kde je kocour / Zdroj: medialeaks.ru

„Vykřikla jsem a řekla velmi špatné slovo. Určitě ho slyšeli moji sousedé,“ dodala žena.

PSALI JSME: ŽENA NAHRADILA MATKU OSIŘELÉMU MÝVALU A UDĚLALA HO POPULÁRNÍM

PŘIPOMÍNÁME: MALÝ PITBUL SOTVA OTEVŘEL OČI, KDYŽ HO MAJITELÉ POSADILI DO AUTA A V NOCI HO ODVEZLI DO CENTRA MĚSTA A NECHALI VEDLE ÚTULKU: ZACHRÁNIL HO ZÁZRAK

Share