Zadržena v Pákistánu Tereza Hlůšková: Ministerstvo zahraničí plánuje návrat ženy zpět do ČR

Tereza Hlůšková v lednu 2018 byla zadržena policií v Pákistánu. Devět kilogramů heroinu se snažila občanka České Republiky prostřednictvím letadla odvézt do jiného státu.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

Právě na letišti ve druhem největším městě Pákistánu Láhauru byla Hlůšková zadržena policií. Po třech letech byla žena propuštěna z vězení v Pákistánu. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

České velvyslanectví v Pákistánu pomůže Hlůškové se vrátit do tuzemska. O tom informovalo ministerstvo zahraničí na svém twitterovém účtu. Rodina Češky k jejímu budoucímu návratu zpět do ČR se vyjadřovat nechce.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

Tereza Hlůšková byla v roce 2019 odsouzena k 8 rokům a 8 měsícům vězení, navíc musela uhradit pokutu ve výši osm set dolarů, v přepočtu na české koruny pokuta činí 17 500.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

Češka ale proti odsouzení odvolala. V odvolání uvedla, že s drogami nikdy nechtěla někam odletět. Do Pákistánu prý odjela, aby se stát modelkou.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

Právní zástupce Hlůškové Sajfúl Malúk portalu AP sdělil, že včera večer místního času žena opustila věznice.

PSALI JSME: TEREZA HLŮŠKOVÁ PO NÁVRATU DO ČR BUDE MUSET DO KARANTÉNY: V PÁKISTÁNU BUDE MÍT POLICEJNÍ DOPROVOD

ČTĚTE TAKÉ: TEREZA HLŮŠKOVÁ SE DOČKALA ODVOLACÍHO SOUDU V PÁKISTÁNU, KTERÝ VYNESL KONEČNÉ ROZHODNUTÍ: TO ČEŠKU NESMÍRNĚ POTĚŠILO

Share