Za jak dlouho kočka zapomene na své pány: A jak dlouho si vás může pamatovat

Každý má takový okamžik, kdy je třeba někam odjet: na naléhavé záležitosti nebo na dovolenou. Tak se musí rychle hledat hlídaní pro vašeho mazlíčka. Jako varianta, kocour nebo kočka se odráží ke známým, kamarádům, příbuzným…

Kočka / ilustrační foto/ Zdroj: duck.show

Zdá se, že všechno je v pořádku, odvezli jste kočku do spolehlivých rukou, ale stejně máte pochybností: a co když mě kočka za tu dobu zapomene? Co když už pro svého mazlíčka budu cizí?

Kočka / ilustrační foto/ Zdroj: duck.show

Ale ve skutečnosti se nemusíte starat o paměť koček, zvláště pokud odjíždíte jen na pár týdnů. Kočky si nás pamatují nejen vizuálně, ale i podle pachů. Takže i když stojíte za dveřmi, kočka vás může cítit a připravit se na schůzku s vámi.

Kočka / ilustrační foto/ Zdroj: duck.show

Jak dlouho si nás pamatují? Kočky mají prostě vynikající paměť. Mnozí slyšeli o takových příbězích, jak si našli cestu a vrátili se domů po měsících a dokonce i letech. Takže buďte si jisti, že vaše kočka na vás nikdy nezapomene!

Kočka / ilustrační foto / Zdroj: duck.show

Ale proč pak kočka neběží ke svým pánům, po krátkém odloučení? Kočka jen předstírá, že zapomněla na vás. Urazila se, že jste ji opustili. Ale pár hodin mazlení a plná miska jídla vše vyřeší, to je už ověřené!

Kočka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube.com

PSALLI JSME: OCHRÁNCI ZVÍŘAT CHTĚJÍ, ABY POLITICI VYJÁDŘILI SVŮJ POSTOJ K OCHRANĚ ZVÍŘAT: „PŘEDSTAVILI JSME DVANÁCT NÁVRHŮ“

PŘIPOMÍNÁME: „PRÁVĚ JSEM SE POSTAVIL NA VLASTNÍ NOHY A TEĎ SE O TEBE MUSÍM STARAT,“ KŘIČEL SYN STARÉ MATCE

Share