“Za dvacet dní jsem zhubla asi sedm kilogramů”: Iva Pazderková promluvila, jak náročné bylo účinkování v show Survivor

Známá herečka Iva Pazderková se zúčastnila show Survivor, a před několika dny svou účast v show ukončila. Na svém Instagramu promluvila, jak náročná byla její účast v této reality show.

Iva Pazderková/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, účast v show byla velmi náročná nejen fyzicky, ale i psychicky. Herečka prozradila, že každý účastník měl omezené stravování. “Za dvacet dní jsem zhubla asi sedm kilogramů,” prozradila Iva.

Iva Pazderková/Zdroj: instagram.com

Herečka řekla, že pořad měla tam hlad, ale snažila se dělat všechno, aby o hladu zapomněla. Také prozradila, jak všichni vykonávali své potřeby. Podle jejich slov, většina účastníka chodila do moře. Někteří ale zvolili džungle, ale podle Ivy mohlo to být nebezpečné.

Iva Pazderková/Zdroj: instagram.com

Podle slov herečky, velice náročným byl i spánek, protože v noví teplota klesala až do 17 stupňů Celsia. Několikrát účastníci zažili i bouři, během které všichni nespali, a snažili se pod střechou udržet co nejvíce věci.

Iva Pazderková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ SI KOUPILA BYT ZA TÉMĚŘ 17 MILIONŮ KČ: FANOUŠCI SPEKULUJÍ, ZDA ŠLO O INVESTICI, NEBO SE HEREČKA CHCE PŘESTĚHOVAT

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR PATRASOVÁ PROZRADILA, ŽE NAHOŘE NOSÍ VELIKOST L, ALE OD PASU DOLŮ NOSÍ S: HEREČKA ŘEKLA DŮVOD

Share