Z dědečka fit chlapíkem: ve věku 60 let muž se rozhodl zhubnout a ukázal zázraky transformace

Muž z Anglie ukázal zázraky transformace. Ke změně vzhledu ho motivovali slova lékařů, kteří již mysleli, že Brit nebude žít.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Steve Johnson neboli Big Sti, jak ho nazývali ve všech barech ve Wiganu, žil celkem bezstarostně a šťastně. V mládí sportoval a projevoval velký potenciál, ale byl rychle vtažen do potěšení z dospělosti.

Místo běhání se Steve rozhodl odpočívat s kluky a zdravé stravování nahradil nezdravým jídlem. Džbánek horkého mléka před spaním je také minulostí – muž místo toho pil několik litrů piva.

Stevova žena se s tímto stavem smířila, ale někdy taktně poznamenávala, že její manžel si musí koupit velké kalhoty. A teprve když si žena uvědomila, že už nemůže najít věci pro svého manžela, spustila poplach.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Ve věku 60 let Steve zjistil, že má obezitu, podezření na cukrovku a mnoho dalších chorob. Slova lékařů Johnsona vystřízlivěla a on se rozhodl po 40leté přestávce konečně postarat sám o sebe.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Muž si vzpomněl na své mládí a lásku k jízdě na kole. Jednou trénoval s legendárním anglickým cyklistou Tommy Godwinem.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Nostalgie zasáhla tak silně, že se Steve rozloučil se svými přáteli ze svého oblíbeného baru a šel si pořídit nové kolo, a to z dobrého důvodu. Johnson bude k nepoznání v roce 2021.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Ztratil 70 kilogramů a zbavil se špatných zvyků, takže nyní tráví večery cyklostezce se svými vnoučaty.

Steve každý týden jezdí více než 200 kilometrů. Chodí také do posilovny a dodržuje přísnou dietu.

Johnson podepsal smlouvu o účasti na 21 soutěžích britských mistrů cyklistických závodů. Jeho dalším cílem je dostat se do britského týmu na mistrovství světa veteránů 2022 v Austrálii.

PSALI JSME: DÍVKA SE UKÁZALA PŘED A PO ZHUBNUTÍ A LIDÉ Z TOHO MĚLI OČI NAVRCH HLAVY: NYNÍ VYPADÁ JAKO KRÁSNÁ KENDALL JENNEROVÁ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ZHUBLA O 91 KG POTÉ, CO JI PŘÍTEL OPUSTIL A ZAČAL ZVEŘEJŇOVAT FOTKY NA INSTAGRAM SE SVOU NOVOU DÍVKOU: JAK VYPADÁ TEĎ

Share