Waldemar Matuška odešel do hvězdného nebe před 12 lety: Kdo z českých celebrit navštívil místo posledního odpočinku známého muzikanta

Před 12 lety svět opustil jeden z nejtalentovanějších muzikantů v České republice. Waldemar Matuška měl úžasný hlas, díky kterému má i po své smrti obrovské množství příznivců.

Waldemar Matuška/Zdroj: youtube.com

Jeho místo posledního odpočinku se nachází na vinohradském hřbitově, a dnes ho navštívilo velké množství českých hvězd a kolegů známého muzikanta. Všichni přinesly dárky a kytici, které položili na hrob.

Místo jehož posledního odpočinku navštívil i zpěvák Bohuš Matuš, který poslouchá písničky Waldemara už od svých 15 let. Portálu Super promluvil, že se jednou s ním setkával, a tehdy zjistil, že Matuška je úžasný člověk.

Bohuš Matuš/Zdroj: youtube.com

Položit květiny na hrob přišly i kolegyni Waldemara, Linda Finková a také Sandra Pogodová. Linda znala známého muzikanta osobně a dokonce s nimž zpívala na jedné akci, což se zpěvačce hodně líbilo. Sandra ale Waldemara Matušku jen většinu svého života poslouchala, a nikdy ho v životě neviděla.

Linda Finková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “JSEM ZDRAVÝ, PLNÝ ENERGIE, ELÁNU, RADOSTI Z TOHO, ŽE SE POTKÁVÁME S KAMARÁDY MUZIKANTY”: S KÝM OSLAVIL SVÉ OSMASEDMDESÁTÉ NAROZENINY FELIX SLOVÁČEK

PŘIPOMINAME: MAREK ZTRACENÝ SE POCHLUBIL SVÝM LUXUSNÍM BYDLIŠTĚM: CO MÁ VE SVÉM DOMĚ ZNÁMÝ MUZIKANT

Share