Marek Ztracený se pochlubil svým luxusním bydlištěm: Co má ve svém domě známý muzikant

46letý známý muzikant Marek Ztracený se narodil na Šumavě. Díky svým koncertům vydělal spoustu peněz, a kvůli tomu se rozhodl před lety postavit dům. Dnes už stavbu ukončuje a v nejbližší době se do svého luxusního domečku bude přestěhovat.

Marek Ztracený/Zdroj: instagram.com

Šumavský kraj se slaví svou přírodou, kvůli čemuž Marek se rozhodl udělat svůj dům ve světlých barvách a také vystavil ho z přírodních materiálů. Nový domeček muzikanta zvenku vypadá jako obyčejný středoevropský dům, ale ve své zahrádce má bazén a dokonce i dvě krásné terasy.

Dům Marka Ztraceného/Zdroj: instagram.com

Marek portálu Blesk prozradil, že nechtěl na Šumavě stavět nějaký moderní dům, kvůli čemuž ve dnešní době má luxusní ale nenapadni dům. Jenom uvnitř jeho domeček je neskutečný a moc krásný.

Dům Marka Ztraceného/Zdroj: instagram.com

V domě je obrovské množství dřeva, a muzikant také má krb. Podle slov muzikanta, má dvě terasy, a jedná z nichž je určena pro grilování a setkávání s kamarády. Druhá terasa je pro odpočinek a také podle jehož slov pro sledování západu slunce.

Dům Marka Ztraceného/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZA PÁR DNÍ PAVLÍNA FILIPOVSKÁ OSLAVÍ SVÉ 80 NAROZENINY. VYPADÁ VŠAK ZPĚVAČKA VELMI MLADĚ A ENERGICKY: JAK SE JÍ TO DAŘÍ

PŘIPOMINAME: „SPOUSTĚ LIDEM UŽ DOŠLO, O CO TADY KRÁČÍ“ : ZPĚVAČKA CSÁKOVÁ TVRDĚ PROMLUVILA O VAKCÍNÁCH, I KDYŽ SE CHCE CO NEJDŘÍV SETKAT S FANOUŠKY

Share