Vzácná a překvapivá událost: sestry dvojčata se daly dohromady s identickými bratry dvojčaty

Dvojčata Binazarova žijí v Kazachstánu. Sestry, jak v dětství, tak i v dospělosti tráví spoustu času společně.

Jsou si tak podobní, že si je všichni známí a přátelé pořád pletou. V životě se s nimi vyskytly různé zábavné a zajímavé příležitosti. Ale nejúžasnější případ se jim stal nedávno: sestry uzavřely sňatek s bratry, také dvojčaty jménem Tolepbergenula.

Sestry Binazarova a bratří Tolepbergenula / Zdroj: pandda.me

Jedna ze sester se seznámila s přítelem v obchodě. Mladý muž se rozhodl žertovat a zeptal se dívky, zda má dvojče. Mladí lidé byli velmi překvapeni, když si uvědomili, že oba mají dvojčata.

Nakonec se všichni seznámili a začali často komunikovat. Po čase obyčejné přátelství přerostlo ve vážné pocity. V jejích rodném městě je často viděli pohromadě. Dva bratři-dvojčata a dvě sestry-dvojčata, kteří se navíc oblékali stejným způsobem. Dívky se učily na pedagogy a chlapci na veterináře.

Sestry Binazarova a bratří Tolepbergenula / Zdroj: pandda.me

Zanedlouho se tyto dva nádherné páry rozhodli vzít. Oblečení ženichů a nevěst si mladí lidé vybrali sami. Po čase došlo v obou rodinách k doplnění: jeden pár měl chlapce a druhý holčičku. Sestry jsou zase těhotné. Ještě nevědí koho nosí pod srdcem, a co když také dvojčata?

Sestry Binazarova a bratří Tolepbergenula / Zdroj: pandda.me

PSALI JSME: 101LETÁ DVOJČATA KAŽDÝ TÝDEN PROJÍŽDĚJÍ 130 KM, ABY SE MOHLA VIDĚT

PŘIPOMÍNÁME: MATKA PĚTI DĚTÍ, MEZI NIMIŽ JSOU I ČTYŘČATA, SDÍLELA VIDEO O SVÉM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

Share