„Vypadni odsud“: Sedmiletý vnuk takhle komunikuje s babičkou a matka ho ještě brání

Moje kamarádka má syna, sedmiletého chlapce. S manželem se rozvedla, když byly Michalovi čtyři roky. Tehdy se hlavně výchova malého zabývala babička, maminka kamarádky.

Od doby, kdy se Lenka setkala s mužem, nabídl jí, aby se vdali a žili spolu. On sám měl syna z předchozího manželství, který je starší než Michal.

Mladý muž / Zdroj: abrozzi.cpom

A tak oni začali žít přátelskou rodinou. Michal se choval normálně v přítomnosti staršího nevlastního bratra a nevlastního otce. A jakmile zůstal s matkou sám, hned to bylo zcela jiné dítě.

Pár / Zdroj: abrozzi.cpom

Nejednou jsme s kamarádkou a Michalem chodili do supermarketu. Chlapec hystericky křičí, že třeba něco chce, a ona vše rychle dělá. Už několikrát jsem Lence říkala, že taková výchova nic dobrého s sebou nepřinese. Dítě se cítí vyšší než matka, to by nemělo být. Ale ona mi jen odpověděla, že nerozumím ničemu, protože nemám vlastní děti.

Chlapec / Zdroj: abrozzi.cpom

Nedávno měl Michal narozeniny. Všichni hosté se sešli u stolu, děti si hrály v jiné místnosti. A sám Míša seděl pod stolem, hrál v tabletu hru. Tady už maminka Lenky nevydržela, obrátila se na dítě.

– Míšo, vylez odtud. Tam s klukama si zahraj, vždyť jsi oslavenec, všichni na tebe čekají.

Děti / Zdroj: abrozzi.cpom

– Vypadni odsud! Nemůžeš mi volit, co chci, tak to dělám. Nezval jsem tě sem!

Všichni jsme málem propadli pod zemi od uslyšeného. Je neslýchané, aby sedmileté dítě takto hovořilo se staršími.

Dort / Zdroj: abrozzi.cpom

Udělali jsme Lence poznámku, na kterou jen zamávala hlavou a řekla, aby se jejího syna nikdo nedotkl. Je děsivé si představit, co ji čeká, až syn vyroste.

PSALI JSME: ŽENA HLEDALA MUŽE, S NÍMŽ FLIRTOVALA NA DOVOLENÉ: JEHO ŽENA SE O VŠEM TAKÉ DOZVĚDĚLA

PŘIPOMÍNÁME: SÍŤ ROZVESELILO BATOLE, KTERÉHO SEN MŮŽE ZASTIHNOUT NA NEOBVYKLÝCH MÍSTECH

Share