Žena hledala muže, s nímž flirtovala na dovolené: Jeho žena se o všem také dozvěděla

Američanka požádala uživatele TikToku, aby jí pomohli najít hezkého chlápa, s nímž v létě flirtovala několik minut. Pátrání se ukázalo jako „úspěšné“: našla se jeho žena.

micarenee / Zdroj: TikTok

Žena doufala, že v komunikaci bude pokračovat, ale vše se zvrtlo. V létě uživatelka TikToku pod přezdívkou micarenee odpočívala s kamarádkou na pláži V Miami. Tam se jí podařilo seznámit s atraktivním cizincem: drželi se za ruce, vtipkovali a jen pár minut příjemně komunikovali.

micarenee / Zdroj: TikTok

Žena nedávno zveřejnila video v TikToku, kde požádala uživatele, aby pomohli najít tohoto cizince. Blogerka doufala, že je nezadaný.

„TikTok, pomoz mi najít chlapa, kterého jsem potkala v Miami. Řekl, že je asi z Detroitu. Šel do vody, aby se se mnou seznámil. Byla jsem trochu opilá, když mi nechal své číslo. Doufám, že je nezadaný,“ napsala dívka ve videu, které získalo až 5 milionů zhlédnutí.

@micarenee

TikTok I come to you today cause I heard what you do for others ud83dude2d I think he said he’s from Detroit ud83dude02 #fyp #helpmefindhim #boostofhope #viral

♬ Breakin my heart – Jodeci’s groupie

O pár dní později blogerce napsala jeho žena, která se chovala spíše zdrženlivě. Poděkovala za zveřejněné video a uklidnila ji, protože v tu chvíli žena nic netušila.

micarenee / Zdroj: TikTok

O něco později se objevilo video od samotného cizince, který situaci vysvětlil ze své strany. Podle něj neudělal nic špatného.

„Ani jsem neznal vaše jméno, dokud jsem neviděl toto bláznivé video. Před pěti měsíci v roce 2021 jsme spolu komunikovali jen 5 minut. A v roce 2022 hledáte chlapa, se kterým jste byla v kontaktu? Je to zvláštní. Jen jsem odpočíval v oceánu a představil se vám, protože jsem gentleman,“ vysvětlil chlapík.

@irontemple07

The truth must be televised!!! #fyp #fy #viral #trending #worldstar #balleralert #tiktok #messytiktok #video #foryou

♬ original sound – AJ

PSALI JSME: SÍŤ ROZVESELILO BATOLE, KTERÉHO SEN MŮŽE ZASTIHNOUT NA NEOBVYKLÝCH MÍSTECH

PŘIPOMÍNÁME: KVŮLI SVATBĚ SE NEVĚSTA CHTĚLA SCHVÁLNĚ NAKAZIT COVID-19

Share