Výloha poslanecké kanceláře Olgy Richterové byla rozbita: místopředsedkyně Pirátů má obavy, že to nebyla náhoda

Místopředsedkyně Pirátské strany Olga Richterová informovala, že někdo rozbil skleněnou výlohu její poslanecké kanceláře ve Francouzské ulici v Praze. Napsala o tom na své facebookové stránce. Informuje o tom server Novinky.cz.

Poslankyně napsala, že svou kancelář považovala za bezpečné místo pro práci. Když ale uviděla, že někdo rozbil výlohu, byla v šoku.

Olga Richterová / Zdroj: youtube.com

Dodala, že sklo nebylo zcela rozbité díky fólii, která prasklinu trochu zakrývá. Zvenku to tedy není příliš patrné, nicméně vše je dobře vidět zevnitř.

Poslankyně se obává, že by to nemuselo být náhodné. Její obavy nejsou bezpředmětné, protože ona sama a také Pirátská strana dostávaly výhrůžky na svou adresu.

Olga Richterová / Zdroj: youtube.com

„Odsuzuji případné podobné útoky, ať už by byly namířené proti komukoliv. Do demokracie nepatří,“ uvedla Olga Richterová.

Dodala, že i takový čin může vyvolat strach, ale stále věří ve stejné hodnoty jako dříve.

Olga Richterová / Zdroj: youtube.com

Podle mluvčí pražské policie Evy Kropáčové se policisté zatím případem nezabývá. Vysvětlila, že zatím na základě údajů, které mají policisté k dispozici, nedokázali zjistit, že by takové oznámení mohli přijmout.

PSALI JSME: „MYSLÍM SI, ŽE DNESKA BY MĚLO BÝT OČKOVÁNÍ V ZÁSADĚ POVINNÉ“: POHLREICH UVEDL, PROČ PODPORUJE POVINNÉ OČKOVÁNÍ A PŘEDPOVÍDÁ SLOŽITÉ OBDOBÍ PRO RESTAURACE

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SE ROZHODL, ŽE ROZPOČET BUDE ROZDĚLENÝ, ABY VŠE BYLO „FÉR“: MANŽELKA VŠAK VŠE SPOČÍTALA

Share