Osmatřicetiletá žena od 12 let nestříhala vlasy a teď se jí říká Locika

Osmatřicetiletá Alla Perkova je modelka, která je 160 cm vysoká, s délkou světlých vlasů 167 centimetrů, kterou se často snaží proměnit v různé exotické účesy.

Naposledy si žena stříhala vlasy, když jí bylo 12 let.

„Nůžky se nedotkly mých vlasů téměř 30 let,“ řekla Alla.

„Moje vlasy jsou asi 167 cm dlouhé, což přesahuje můj růst“

„Za posledních 5 let se délka vlasů nezměnila, zlepšila se pouze kvalita špiček.“

Modelka, která se může pochlubit přirozeně rovnými světlými vlasy, říká, že nepoužívá žádné speciální prostředky, a její vlasy jsou výsledkem dobré genetiky, protože její matka také vždy měla krásné, dlouhé vlasy.

Přitom žena říká, že se snaží vyhnout nějaké chemii, aby si vlasy udržela silné a zdravé.

„Nedržím nějakou určitou dietu, aby to pomohlo růstu vlasů. Snažím se zůstat v klidu. Nemaluji vlasy barvami, nepoužívám speciální prostředky a nedělám žádné masky na vlasy. Rozčesávám své vlasy opatrně a pomalu.“

Každé 2 dny si Alla myje vlasy po dobu 10 minut, poté půl hodiny používá fén. Používá vždy běžný šampon a vyhýbá se balzámům a maskám, protože její vlasy jsou přirozeně dostatečně zvlhčené.

„Umím udělat více než padesát účesů. Jedná se o různé varianty copánků, ocasů a jiných zajímavých účesu.“

Na Ukrajině Alla nese titul skutečné Lociky.

Díky svým vlasům a zajímavým účesům je oblíbená i na sociálních sítích, kde je žena často nazývána pohádkovou princeznou a ženy ji žádají o radu v péči o vlasy.

Alla říká, že v česání vlasů jí občas pomáhá její manžel, který je opravdu hrdý na to, že jeho manželka má tak dlouhé vlasy.

„Když jsme se poprvé setkali, Eduard nevěnoval pozornost délce mých vlasů, protože jsem je měla zakroucené až po ramena,“ vzpomíná žena.

„A o délce vlasů se zeptal pouze během našeho třetího setkání… Ale Eduard nečekal, že moje vlasy budou až tak dlouhé. Je hrdý na mé vlasy a někdy mi dokonce pomáhá je rozčesávat.“

PSALI JSME: PROČ JSOU ŠEDIVÉ VLASY ZNÁMKOU SILNÉHO ZDRAVÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAK ČASTO SE MUSÍ STŘÍHAT VLASY RŮZNÉ DÉLKY: DOPORUČENÍ STYLISTŮ

Share