Vybrána vámi karta prozradí, rozhovor na jaký téma budete mít v blízké budoucností

Musíte si vybrat jednu kartu, která vám řekne, co pro vás budoucnost připravila. Díky věštění na hracích kartách se můžete dozvědět, jaký rozhovor pro vás osud připravil v blízké budoucnosti.

Test / Zdroj: zerkalo.cc

Karta č.1 

Věštění říká, že brzy budete mít vážný obchodní rozhovor.

S největší pravděpodobností bude spojený s prací a budete muset řešit důležité otázky ohledně vaší kariéry. Připravte se, promyslete plán a snažte se mluvit co nejvěrněji a kompetentně. Nový projekt na vás čeká, k realizaci, která bude vyžadovat hodně úsilí a sil. Proto věnujte veškerou svou sílu právě na uskutečnění této práce.

Test / ilustrační foto / Zdroj: psychologos.ru

Karta č.2

Rozhovor, který vás čeká, souvisí s financemi.

Možná, že někdo z vašeho okolí vás požádá o vypůjčené nějaké částky. Nepokoušejte se odmítnout a pokuste se vstoupit do pozice jiné osoby. Pravděpodobně jste jediný, kdo může podat pomocnou ruku. A nezapomeňte na sílu bumerangu. Dnes pomůžete vy a zítra vám pomohou, protože není vyloučeno, že brzy budete i vy potřebovat půjčku.

Test / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Karta č.3

Věštění říká, že velmi brzy budete mít nepříjemné rozhovory s blízkými.

Je naplánována nepříjemná hádka nebo konflikt, ve kterém budete muset prokázat maximální trpělivost a pochopení. Vyslechněte, co trápí vašeho partnera, podívejte se na situaci jeho očima. Po těžkých rozhovorech nastane příměří a problémy ztratí svůj význam. Pokud se bojíte vážných neshod, je lepší na chvíli odejít. Ale nesmíte se dlouho skrývat před problémy.

Test / ilustrační foto / Zdroj: mkivanovo.ru

Karta č.4

Budete mít rozhovor spojený s milostnými vztahy.

Buďte připraveni na flirtování, jemné a citlivé přiznání. Brzy budete zaplaveni romantikou a ponoříte se do moře vášní a potěšení. Využijte pozitivní okamžik a neskrývejte své skutečné pocity. Vaše druhá polovina bude vděčná, pokud odplatíte stejnou minci. Pokud jste svobodní, očekávejte příjemné seznámení. To vám poskytne spoustu pozitivních emocí a upřímných, snadných rozhovorů. Relaxujte a vychutnejte si vše, co se děje. Otevřete své srdce a připravte se na závratnou lásku.

Test / ilustrační foto / Zdroj: mkivanovo.ru

PSLAI JSME: VYBRÁNA VÁMI KARTA PROZRADÍ VŠE O VAŠICH NEJNITERNĚJŠÍCH TOUHÁCH

PŘIPOMÍNÁME: KTERÁ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍCE: VYBRANÁ OBÁLKA URČÍ, ZDA JSTE HRDÁ ŽENA

Share