“Všem puberťákům je ke smíchu”: Jakou roli ztvární Tomáš Magnusek v nové komedii Shoky a Morthy

Během koronavirové pandemie známý herec Tomáš Magnusek měl spoustu času na sebe, kvůli čemuž zhubl o neuvěřitelných 75 kilogramů. Nakonec i zahraje v novém filmu, s názvem Shoky & Morthy.

Tomáš Magnusek/Zdroj: instagram.com

Dnes portálu Super promluvil, jakou roli ztvární v nové komedii. Podle jehož slov, si zahraje zastydlého chlapa, který se snaží udělat všechno, aby se stal úspěšným Youtubeřem.

“Všem puberťákům je ke smíchu,” popsal zmíněnému portálu svou budoucí role ve filmu. Herec dokonce prozradil, že jeho postava poslouchá bratry Nědvedy.

Tomáš Magnusek s kolegy/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, stejné písničky poslouchal i ve svém dětství, které mu pouštěl v autě jeho tatínek. Díky tomu, že znal text písniček nazpaměť, měl obrovské výhody během natáčení.

Nový film pro Tomáše je úžasný, a herec se už moc těší na to, kdy na něj v kinech se budou dívat diváci. Ve dnešní době ale hraní v novém filmu není jeho jedinou práci, Tomáš také točí dva seriály pro Primu, na které se moc těší.

Tomáš Magnusek/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: VERONIKA ARICHTEVA UKÁZALA SVOU SESTRU, KTERÁ PŘED JEDENÁCTI LETY PŘEKONALA ZÁKEŘNOU NEMOC: KDE ZNÁMÁ HEREČKA TRÁVÍ DOVOLENOU S RODINOU

PŘIPOMINAME: “JSEM JAKÁ JSEM A TAKOVÁ BUDU”: CO VZKÁZALA ŽENÁM ZNÁMÁ HEREČKA EVA BUREŠOVÁ

Share