Vnuk našel dědův zápisník a nevěřil svým očím: Je pochopitelné, proč mu děda o své práci nevyprávěl

Uživatel sociální sítě Reddit z USA s nickem hr28qt se v květnu 2021 se rozhodl prohlédnout věci svého zesnulého dědečka.

Vnuk našel zápasník svého tedy / Zdroj: medialeaks.ru

Ten chlap doufal, že najde něco zajímavého a jak se ukázalo, rozhodl se pro to nemarně. Při rozebírání skříně vnuk si všiml zápisníku, který si pospíšil otevřel.

Ukázalo se, že starý muž byl plný překvapení, protože měl telefonní čísla lidí, kteří vědí miliony. Zřejmě se muž znál s Neilem Armstrongem, prvním mužem na Měsíci.

Neil Armstrong / Zdroj: medialeaks.ru

Byly tam i kontakty dalšího účastníka první expedice na Měsíc, Buzze Aldrina.

Buzze Aldrin / Zdroj: medialeaks.ru

Jako důkaz Redditor přiložil fotografii speciálních lístku, ale prozíravě zakryl důvěrné informace.

Autor příspěvku dodal, že se zeptal babičky na tyto telefony a žena mu řekla, že dědeček pracoval v NASA, takže měl kontakty na astronauty. Redditor je navíc přesvědčen, že čísla jsou stále platná, a proto je zamazal.

Nález hr28qt / Zdroj: medialeaks.ru

„Můj dědeček sloužil v americké armádě a pracoval s NASA na vládní smlouvě. Držel svůj život v tajnosti, ale zjistil jsem, že byl pilotem Apolla. S Buzzem se často vídali, aby si dali sklenku.“

Komentátoři byli také nadšení z toho, co viděli, a začali se ptát.

  • Jsem zvědavý, proč Buzz Aldrin ukázal svou vojenskou hodnost a Armstrong ne.
  • Je to úžasný nález!
  • Páni! Musíš být v sedmém nebi!

Hr28qt se navíc podařilo najít v dědečkově sbírce několik starých pravých švýcarských nožů i suvenýrů z celého světa. Je pravda, že zatím neví, co s tím vším dělat, ale přiklání se k tomu, že si věci nechal na památku.

PSALI JSME: VNUK NAŠEL DOMA DOPIS, KTERÝ JEHO DĚDEČEK NAPSAL BABIČCE V ROCE 1955, ALE BYL TAM KÓD:PAK POCHOPIL, ŽE JEHO PRARODIČE NĚCO SKRÝVALI

PŘIPOMÍNÁME: PROČ BABIČKA CELÝ ŽIVOT SCHOVÁVALA SVÉ FOTOALBUM: JEJÍ VNUK TO NAŠEL, KDYŽ UŽ ODEŠLA DO NEBE

Share