„Vnímám to jako vítězství slušné politiky“: Miloš Vystrčil promluvil, co očekává od nové vlády a komentoval svou kandidaturu na prezidenta republiky

Předseda Senátu Miloš Vystrčil říká, že rok 2021 je vítězství slušné politiky. Politik dodává, že nový předseda vlády Petr Fiala je urputný a neústupný a očekává, že nová vláda nebude lidem lhát. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

„Vnímám to jako vítězství slušné politiky,“ komentoval výsledky sestavení vlády Vystrčil s tím, že věřil, že Fiala zvolil správnou cestu.

Miloš Vystrčil / Zdroj: youtube.com

Politik je přesvědčen, že Miloš Zeman ustoupil právě díky vyjednávacím schopnostem Petra Fialy, který je podle Vystrčila velmi urputný a neústupný.

Šéf Senátu doufá, že nová vláda v první řadě nebude lidem lhát a bude spravedlivě řešit problémy, které před sebou má. Politik také věří, že vláda nebude rozhazovat peníze a bude myslet na budoucnost.

Miloš Vystrčil / Zdroj: youtube.com

Vystrčil říká, že nevidí žádnou chybu a je na Senát hrdý, jak postupoval v období, kdy prezident Miloš Zeman byl hospitalizován v nemocnici. „Chovali jsme se správně i dostatečně obezřetně,“ dodal Vystrčil, který si myslí, že postupoval správně, když oznámil veřejnosti údaje o zdravotním stavu hlavy státu.

Miloš Vystrčil říká, že vláda mohla v boji s covidem postupovat rychleji a nelíbí se mu, že společnost je rozdělována na očkované a neočkované.

Miloš Vystrčil / Zdroj: youtube.com

Nakonec předseda Senátu promluvil o své možné kandidatuře na prezidenta republiky. „Teď musí proběhnout debata na úrovni vládní koalice i na úrovni koalice Spolu,“ podotkl Vystrčil s tím, že rozhodnuto zatím není a on se spíše věnuje práci v Senátu.

PSALI JSME: OMIKRON SE RYCHLE ŠÍŘÍ PO CELÉM SVĚTĚ: ODBORNÍCI UVEDLI 8 DŮLEŽITÝCH PŘÍZNAKŮ, NA JAKÉ SI LIDÉ MUSÍ DÁVAT POZOR

PŘIPOMÍNÁME: „AKTUÁLNÍ SITUACE JE KLID PŘED BOUŘÍ,“ UVEDL VÁLEK A VLÁDA POVOLÍ OČKOVÁNÍ TŘETÍ DÁVKOU PRO OSOBY NAD 18 LET. OD LEDNA SE ZASTAVUJE PROGRAM ANTIVIRUS B A PŘESTANE PŘISPÍVAT FIRMÁM

Share