Vítěz MasterChef Česko 2020 Roman Staša je nyní tatínkem: Šťastný otec se pochlubil fotkou se synem

Vítěz soutěže MasterChef Česko 2020 Roman Staša ukázal na svých sociálních sítích svého syna. Zajímavostí je, že se tak stalo rok po jeho vítězství v soutěži. Píše o tom server eXtra.cz.

Roman Staša / Zdroj: youtube.com

Roman Staša napsal na svém Instagramu, že uplynul přesně rok od jeho vítězství v kuchařské show a pak si myslel, že je to největší vítězství v jeho životě.

Nedávno v září se ale jeho názor změnil a celý jeho život se výrazně otočil. Jeho osobní život a soukromí jeho blízkých je pro něj sice svatý, ale tentokrát ukázal svého novorozeného syna.

Roman Staša / Zdroj: youtube.com

„Jen jsem se s vámi chtěl podělit o největší radost mýho života. Seznamte se, tohle je můj syn, Samuel Staša,“ napsal Roman Staša.

Také poděkoval fotografovi, že vznikl tento snímek a že toto tajemství neprozradil. Na fotce šťastný otec drží svého novorozeného syna v náručí.

Roman Staša / Zdroj: youtube.com

Už v květnu pro eXtra.cz vysvětlil, že si vybral právě takovou cestu, že je sice již veřejnou osobností, ale nechce do toho zapojit svou rodinu a své blízké. I když si uvědomuje, že asi jednou bude muset říct nebo ukázat trochu víc.

Psali jsme:„Já jsem velmi šťastný, že jsem mohl žít šťastný život“: proč sestry tetovaly poslední slova svého otce

PSALI JSME: „CENA SLÁVY“ : ČÍM ZAPLATILA ZA SLÁVU KRÁSKA CATHERINE ZETA-JONESOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: PROČ MLADŠÍ DCERY KARLA GOTTA MAJÍ TAK NEOBVYKLÁ JMÉNA

Share