Vít Rakušan promluvil o svém soukromí: Známý politik odhalil, jakým byl ve svém dětství

42letý známý politik Vít Rakušan je už dva roky předsedou hnutí stran. O svém soukromí moc často nemluví, ale dnes portálu ŽivotvČesku prozradil, jsem byl ve svém dětství.

Vít Rakušan/Zdroj: youtube.com

Vít se narodil v Kolíně, a studoval se na oboru historii a germanistiky na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Také se před lety rozhodl, že potřebuje i další vzdělání, kvůli čemuž vystudoval školský management na Univerzitě Karlově v Praze.

Vít má od roku 2015 manželku Marii, která mu v roce 2017 porodila syna Matěje. V roce 2020 přivedla na svět dalšího syna Jonáše. Politik je už podruhé ženatý, a první manželka mu porodila dceru Agátu.

Vít Rakušan/Zdroj: youtube.com

Vít promluvil i o svém dětství, a podle jehož slov, nebyl hodným dítětem, ale i žádné problémy učitelům a žákům nedělal. “Moje role byla spíš třídní bavič a vyjednavač s učiteli,” řekl politik. Na škole Vít měl jen dobré známky, a studium se mu docela líbil.

Vít Rakušan/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: RAKUŠAN SE ZÚČASTNÍ SUPERDEBATY NA ČESKÉ TELEVIZI, KTERÁ ALE ZVE KANDIDÁTY NA PREMIÉRA: JAK KOALICE PIRÁTŮ A STAN VYSVĚTLILA SVŮJ VÝBĚR

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ DOSTAL POKUTU 250 TISÍC KČ: ZA CO BYL PREMIÉR POKUTOVÁN

Share