“Vím, jaký je to pocit, cítit se zase dobře jako žena”: Markéta Konvičková promluvila, jak řešila své zdravotní problémy

Známá zpěvačka Markéta Konvičková se v loňském roce stala poprvé maminkou krásné dcerky Amálky. Svůj veškerý čas tráví se svým dítětem a je v dnešní době velmi šťastná.

Markéta Konvičková se svou dcerkou/Zdroj: instagram.com

Markéta portálu Super promluvila, že se rozhodla podpořit ženy, které mají jakýkoliv zdravotní problémy. Zpěvačka i sama měla před dvěma lety zdravotní problémy, kvůli kterým jí vypadla třetina vlasů, a nevěřila, že kvůli svému zdravotnímu stavu bude moci porodit dítě.

Markéta Konvičková/Zdroj: super.cz

Její zdraví se zhoršilo po hormonálních změnách, a Markéta od té doby se stala ambasadorkou projektu Silná a krásná. Podle jejich slov, projekt pomáhá onkologicky nemocným ženám se cítit znovu znovu skvěle a krásně.

Markéta Konvičková/Zdroj: instagram.com

Zpěvačka řekla, že tento projekt pomáhá ženám, které ztratily vlasy během chemoterapii získat paruku z pravých vlasů. Přesně takovou Markéta i nosila před dvěma lety. “Vím, jaký je to pocit, cítit se zase dobře jako žena,” řekla zmíněnému portálu zpěvačka.

Markéta Konvičková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: EMMA SMETANA BRZO PO PORODU JIŽ PLÁNUJE KONCERT: JAK VYPADÁ ČTYŘMĚSÍČNÍ DCERA ZPĚVAČKY

PŘIPOMÍNÁME: MATĚJ RUPPERT UKÁZAL FANOUŠKŮM SVOU KRÁSNOU RODINU: ZNÁMÝ ZPĚVÁK PROMLUVIL O DALŠÍM PŘÍRŮSTKU

Share