Video zachytilo, jak zachráněná slonice prosí ošetřovatelku, aby malému slůněti zazpívala ukolébavku

Něžný ženský hlas ukolébal slůně, když bylo ještě mládě. Nyní ji žádá, aby zazpívala ostatním mláďatům. Slonice indická Faa Mai byla přivezena do Přírodního parku slonů na ostrově Phuket jako malé slůně. Zachráněné zvíře mělo zvláštní, blízký vztah s jednou ze správkyň útulku, Lekem Chailertemovou. Žena mládě nejen krmila, ale také mu zpívala ukolébavky, při kterých malá Faa Mai klidně usínala.

Příběh o slonech / Zdroj: youtube.com

Slonice už vyrostla (je jí devět let), ale na jemný hlas nezapomněla. Nyní ji Fa Mai žádá, aby zpívala ostatním slonům, z nichž mnozí přicházejí do rehabilitačního centra.

Příběh o slonech / Zdroj: youtube.com

Trvá na tom natolik, že žene nezbývá nic jiného než jejímu požadavku vyhovět, i když je momentálně příliš zaneprázdněn. Na videu zveřejněném na Youtube „The Elephant Nature Park“ je vidět, jak Faa Mai odtrhne ženu od návštěvníků a doslova ji táhne k nově příchozímu slůněti. Slon do ženy šťouchne chobotem, a pokud se žena odchýlí doprava nebo doleva od stezky, obtočí jí chobot kolem pasu a přitáhne ji dopředu.

Příběh o slonech / Zdroj: youtube.com

Když tam Faa Mai dorazí, podívá se ženě přímo do očí a trpělivě čeká, až začne zpívat. Sloní mládě je přímo tam – leží na boku a spí.

Příběh o slonech / Zdroj: youtube.com

Tuto roztomilou scénku mohou návštěvníci centra často vidět. Žena často uspává slony svou ukolébavkou. Milují její zpěv – a to je pro ženu tak oddanou své práci to hlavní.

Příběh o slonech / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: V HLOUBI DUŠE JSEM SI PO CELÝCH 33 LET MYSLELA, ŽE VŠICHNI PEJSKAŘI JSOU TAK TROCHU BLÁZNI

PŘIPOMÍNÁME: KOŤÁTKO SIROTEK V PÉČI DOMÁCÍHO MAZLÍČKA ZÍSKÁVÁ ZNALOSTÍ, UČÍ SE MAZLIT A ŽÍT S LIDMI

Share