Koťátko sirotek v péči domácího mazlíčka získává znalostí, učí se mazlit a žít s lidmi

Rose slyšela stěžující kočičí pískání, když šla na procházku. A i když její plány byly úplně jiné, kolem chudáka neprošla. Vylovila drobky z křoví a při prvním pohledu na něj pochopila, že chudák naléhavě potřeboval zvýšenou výživu.

Nejprve odvezla nálezce k lékaři a po všech zákrocích se k ní malý Opi nastěhoval.

Opi / Zdroj: optim1stka.ru

Doma už na něj čekal pruhovaný kocour Andy, v minulosti také pouliční kocour. Rose se obávala, zda její mazlíčci budou moci se spřátelit, protože starý bojový kocour mohl nepřijat malé kotě.

Na pískot Opi okamžitě reagoval Andy, a šel se podívat. Opi stál pokorně a nehýbal se, zatímco ho Andy prohlížel a čichal. Ale všechno skončilo skvělé: starší kocour uznal nováčka za hodného. Během několika dní se zvířata zcela zpřátelila.

Opi a Andy / Zdroj: optim1stka.ru

Andy neustále objímal Opi, olizoval ho a učil ho základem hygieny. Andy si ho dokonce vzal do své postele, což se tedy mezí kočky stává velmi zřídka!

Opi a Andy / Zdroj: optim1stka.ru

Opi se naučíl vše, co potřebuje, ale také přijímá od staršího kámoše i zlobivé triky. Starší kamarádk ho naučil ráno vzbudit majitelku, takže Rose má vždy chvíli na mazlení se svými zvířaty.

Opi / Zdroj: optim1stka.ru

Zpočátku se Opi bál, ale díval se na Andy a sám si rád přijde k majitelce pro a mazlení.

Nyní Opi už umí vše, co musí umět každý kocour. Od chození na toaletu do rozhazování hraček po celém bytě. Nyní tato skvěla rodinka je šťastná spolu.

Opi a Andy / Zdroj: optim1stka.ru

PSALI JSME: BABIČKA NAŠLA SLEPÉ KOTĚ A VZALA SI HO DOMŮ: UKÁZALO SE VŠAK, ŽE TO JE VE SKUTEČNOSTI JINÉ ZVÍŘE A LESNÍK POTVRDIL, ŽE TO NENÍ KOŤÁTKO

PŘIPOMÍNÁME: MALÉ KOTĚ SEDĚLO NA OBRUBNÍKU, ZTRATILO NADĚJI, ANI NEMĚLO SILU MŇOUKAT: JAK VŠE DOPADLO

Share