Veronika Žilková výrazně zhubla: „Pod padesáti kily jsem naposledy byla v sedmé třídě“

Zdá se, že herečku Veroniku Žilkovou negativně ovlivnil rozchod s manželem. Martin Stropnický zůstává v Izraeli, protože je velvyslancem ČR. Prý tam má i nový vztah. Herečka přiznala, že nyní váží 46 kilogramů. Píše o tom portál Super.cz.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

„Pod padesáti kily jsem naposledy byla v sedmé třídě,“ řekla pro Super.cz Veronika Žilková. Vypadá to, že teď prožívá těžké období.

Přesto se rozhodla uspořádat koncert pro ukrajinské matky a jejich děti, které byly nuceny utéct před válkou. Vysvětlila, že teď se spousta lidí ocitla v těžké situaci, a tak by jim ráda nějak pomohla.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Kromě toho, když dělala spoustu věcí pro koncert, neměla čas přemýšlet o svých problémech. Koncert pro Ukrajince s názvem Vzkříšení se konal v Divadle Broadway.

Podle ní koncert sledovalo osm stovek matek se svými dětmi. Před nimi vystupovali umělci z Ukrajiny. Dodala, že všichni, kteří na jevišti vystupovali, dostali honorář.

Veronika Žilková / Zdroj: Super.cz

Herečka vzpomíná, jak dávala peníze umělcům a jedna osmiletá akrobatka byla velmi šťastná. Podle holčičky tyto peníze potřebovala její rodina. Veronika Žilková je ráda, že se jí tento koncert podařilo zorganizovat.

PSALI JSME: „GEORGINA A NAŠE HOLČIČKA JSOU DOMA“: CRISTIANO RONALDO SE POCHLUBIL NOVOROZENOU DCEROU

PŘIPOMÍNÁME: ZPĚVÁK OTTO WEITER MÁ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE: DOKTOŘI MU UŽ ODSTRANILI DVA NÁDORY

Share