“Věří věcem, které jsem měl pocit, už neexistují“: Tomáš Klus promluvil o novém projektu, který se natáčí už nyní

Český písničkář, skladatel, herec a exsportovec Tomáš Klus se svou rodinou rozhodl se vyrazit na společnou akci. O tom informuje na svých webových stránkách portál super.cz.

Pětatřicetiletý hudebník Tomáš Klus spolu se svou třiatřicetiletou manželkou Tamarou a dětmi vyrazili do veřejnosti. Doprovázely pár nejstarší děti Josefína a Alfréd, mladší dcera Jenovéfa chyběla.

Tomáš Klus a Alfréd/Zdroj: super.cz

Nyní vláda uvolňuje opatření a pomalu zpěvák si může naplánovat návrat do svého uměleckého pracovního života. Nově se věnuje i natáčení nového projektu pro web Stream.cz.

Josefína/Zdroj: super.cz

Známý muzikant svěřil, že celý projekt se bude věnovat dezinformacím, a hlavně vyvracení dezinformací. “I spoustu mých přátel věří věcem, které jsem měl pocit, že už mezi námi neexistují,“ uvedl v rozhovoru pro super.cz.

Rodina zpěváka/Zdroj: super.cz

Dodal, že dezinformace byla i o něm, kdy tuzemská media psaly, že Klus odešel do nebe. Nicméně některé známé zpěvákovi závidí. „Někteří lidé mají zvláštní obsesi, že by si přáli být na vlastním pohřbu, no a já jsem na něm byl,“ nechal se slyšet.

ČTĚTE TAKÉ: PETR SUCHOŇ A KLÁRA KOUKALOVÁ ČEKAJÍ NA MIMINKO: PÁR PROZRADIL, ZDA BUDOU MÍT HOLČIČKU ČI CHLAPÍKA

PSALI JSME: PO VEŘEJNÝCH ZÁSNUBÁCH MAREK ZTRACENÝ ZVEŘEJNIL FOTO S PARTNERKOU: ZPĚVÁK PROMLUVIL O OSOBNÍCH PLÁNECH DO BUDOUCNA

Share