„Velmi jsem se na to období těšila“: herečka Aneta Krejčíková promluvila o dalším miminku a o svatbě

Mladá česká herečka Aneta Krejčíková do herectví se dostala poté, co její talent objevila Monika Kvasničková, kterou byla přihlášena do herecké agentury.

Nyní třicetiletá žena je populární mezi herci, navíc ale má úspěšný nejen pracovní život, ale i osobní. Krejčíková je maminkou dvou děti a mateřství se jí moc líbí. V rozhovoru pro online portál extra.cz promluvila kráska i o dalších soukromých záležitostech.

Půvabná Krejčíková má syna Bena a dcerku Toničku. Herečka měla štěstí s tím, že období, kdy děti jsou malé bylo během koronakrizi. A proto mateřství to bylo nejlepší období. „Velmi jsem se na to období těšila,“ nechala se slyšet.

Herečka svěřila, že děti má velmi ráda. “Možná až za pár let, až budou mé děti o něco starší,“ připustila kráska, zda se souhlasí na třetí mimčo.

Se svým partnerem, otcem děti, je Krejčíková zasnoubená již čtyři roku a dosud pár neměl veselku. „Svatba zatím není na pořadu dne, nespěcháme na to,“ odůvodnila proč dosud svatbu neměli.

ČTĚTE TAKÉ: “DVA DNY JSME NA SEBE NEMLUVILI A VYHÝBALI SE SOBĚ”: TAMARA KLUSOVÁ PROMLUVILA O DALŠÍ KRIZI V MANŽELSTVÍ S TOMÁŠEM KLUSEM

PSALI JSME: “JE TO POUZE O TĚCH DVOU LIDECH”: EVA BUREŠOVÁ PROMLUVILA, JAKOU MUSÍ BÝT JEJÍ BUDOUCÍ SVATBA

Share