Felix Slováček se objevil po boku Silvii Kucherenko: Známá kráska prozradila, jaký vztah má s muzikantem

Známý saxofonista Felix Slováček nedávno potvrdil rozchod s Lucii Gelemovou, se kterou byl spolu celých 7 let. Všichni byli jisti, že muzikant se znovu vrátí ke své manželce Dáde Patrasové, ale toho se nestalo.

Felix Slováček a Lucie Gelemová/Zdroj: instagram.com

Před pár dny Felix navštívil veřejnou akci, na které byl po boku slovenské krásky Silvii Kucherenko. Dnes Silvie portálu Extra prozradila, jaký vztah má se známým saxofonistou.

Felix před několika týdny sdílel, že po rozchodu se vůbec nebrání nové známosti, a po těchto slovech se objevil po boku Silvii Kucherenko. Kráska na svém Instagramovém účtu sdílela fotografii, na které ji se rozhodl obejmout.

Felix Slováček a Silvie Kucherenko/Zdroj: instagram.com

Na sociálních sítích fanoušci muzikanta začali spekulovat o tom, že je to nová milenka Felixe Slováčka, ale Silvie odhalila, že to tak není. Zmíněnému portálu řekla, že Felix je velmi milým a příjemným, ale žádný milenecký vztah s jím nemá. “Rozhodně se nejedná o mého nového přítele,” řekla kráska

Felix Slováček a Silvie Kucherenko/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: FELIX SLOVÁČEK NAVŠTÍVIL GALAVEČER S LUCII GELEMOVOU: JAKÉ ŠATY MĚLA NA SOBĚ BÝVALA MILENKA ZNÁMÉHO MUZIKANTA

PŘIPOMINAME: PO ROZCHODU S GELEMOVOU SE NENUDÍ: FELIX SLOVÁČEK STRÁVIL VÍKEND VE SPOLEČNOSTI PŮVABNÉ BLONDÝNKY

Share