Velké rodině někdo darovalo dům: Kdo to udělal, nikdo neví, vždyť ten člověk se nepřihlásil

Olga to měla těžké. Žije v obci, a vyžívala, jak to jen šlo. Její čtyři děti ženě sebrala sociální služba, která se rozhodla, že podmínky, které měla žena nejsou vhodné. A kde by vzala ideální podmínky? Byla obyčejnou vesnickou ženou.

Ale jsou ještě dobří lidé. Neznámý zachránce její rodiny jim daroval normální dům, aby se děti vrátily k matce.

Velka rodina / Zdroj: optim1stka.ru

Olga není z jiných lidi. Chtěla silnou rodinu, vdala se. Děti se objevily pro radost manželům jeden po druhém a pak přišel problém do jejích životu. Manžel Olgy se stal invalidou, mrtvice poškodila zdraví mladého silného muže. A Olga se tak musela starat hned o pět lidi. Manžel, který požadoval neustálou péči, a čtyři malé děti.

Peníze chyběly katastrofálně, rodině dokonce vypnuli vodu a topení za neplacení. Sociální služby okamžitě odebraly děti z rodiny. Zatím prý jen dočasně, dokud se podmínky nezlepší.

Dům, kterou neznámý člověk daroval velké rodně / Zdroj: optim1stka.ru

Olga neměla jinou možnost, jak prodat svůj rodný dům, a koupila malý byt. Byt požadoval opravy a peníze stačily jen na instalatérské práce a okna, dále se rekonstrukce zastavila.

Olga měla dva měsíce, pak by jí zbavili rodičovských práv. Lidé o tom slyšeli, začali pomáhat matce i s věcmi a penězi, dávali materiál na opravu. Ale to všechno nestačilo, aby se děti vrátily k matce.

Dům, kterou neznámý člověk daroval velké rodně / Zdroj: optim1stka.ru

Zasahovala i charitativní organizace, která o tom informovala média. A tady jeden z mecenášů dal rodině celý dům! Velký, připravený k pobytu, v blízkosti regionálního centra. Olga o tom nemohla ani snít. A teď měla úplně všechno, dokonce i o ložní prádlo se postarali neznámé lidé.

Velka rodina / Zdroj: optim1stka.ru

Děti už jsou doma s mámou. Brzy se uvidí i s babičkou a dědou, letenky zaplatil ten samý neznámý člověk. Budeme tedy doufat, že nyní u rodiny vše bude skvěle!

Velka rodina / Zdroj: optim1stka.ru

PSALI JSME: „PŘED 23 LETY PORODILA ŽENA SEDMERČATA“: JAK VYPADÁ VELKÁ RODINA TEĎ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PORODILA VE 42 LETECH DVACÁTÉ DÍTĚ: JAK TEĎ VYPADÁ VELKÁ RODINA

Share