Vedle domu ženy nechali krabici: Uvnitř se třáslo malé zvíře

Příběh o záchraně malého křehkého zvířete.

Jednoho rána našla žena krabici s malým divokým prasetem. Krabici někdo hodil přímo před jejím prahem. Dívka už byla zvyklá vidět divoká zvířata ve svém okolí, ale když viděla toto dítě, nemohla zůstat lhostejná.

Srílančanka jménem Dora Wei je zvyklá všude vidět divoká zvířata. Jednoho dne, když uviděla na prahu krabici obsahující malé zvíře, dívka byla šokována. Ukázalo se, že toto dítě nalezl a přinesl její zahradník.

Později žena pochopila, že je to malé divoké prase, které neklidně stálo v krabici na drobných nožičkách.

„Můj zahradník ho našel brzy ráno poblíž domu. Bylo mu jen pár hodin. Podle všeho přišel o matku, nebo ho opustila a neměl kam jít,“ říká Dora.

Dívka věděla, že bez své matky by dítě ve volné přírodě jednoduše nepřežilo. Rozhodla se, že ho vezme k sobě a bude se o něj starat.

Ona a její přítel se dozvěděli informace o péči o divoké prasata a konzultovali to s veterináři. Lékaři dávali dítěti malou šanci na přežití, ale pár udělal vše pro jeho zdraví.

Dora a její přítel každou hodinu krmili zvíře, starali se o něj a koupali jej. Dítě dostalo přezdívku Jerzy a později se dokonce spřátelilo se čtyřmi psy, které vlastnil pár.

Malý Jerzy vyrostl, stal se silnějším a aktivnějším. Trávil každý den se psy a podle ženy se Jerzy nyní nepovažuje za kance, ale za psa. Jí s nimi, spí a hraje si.

Dívka a její přítel postavili Jerzymu na zahradě speciální místo s ohrádkou a teď je šťastný a velmi vděčný svým majitelům! Děkuje tak dobrému páru za záchranu svého života před potížemi.

PSALI JSME: DÍVCE BYLO LÍTO OSTŘÍHAT SVÉ DLOUHÉ VLASY A ONA KVŮLI TOMU MÁLEM PLAKALA: KDYŽ ONA UVIDĚLA NOVÝ ÚČES, SLZY VYSTŘÍDAL ÚSMĚV RADOSTI

PŘIPOMÍNÁME: ZVÝŠIT VALORIZACI PRO CHUDÉ DŮCHODCE NYNÍ NENÍ MOŽNÉ: „NEJDE TO KVŮLI ÚSTAVNOSTI. DEBATOVALI JSME TO XKRÁT,“ UVEDLA ALENA SCHILLEROVÁ

Share