“Vás vezmou některé příběhy za srdce”: Pizingerová promluvila o smutném příběhu ze své práci, které se věnuje už dvacet let

49letá Vendula Pizingerová je už 20 let prezidentkou nadačního fondu Kapka naděje, který denně se snaží pomáhat nemocným dětem. Žena během pandemii jen rozváží v nemocnici oblečení pro miminka a také pomáhá rekonstruovat dětskou psychiatrii.

Vendula Pizingerová se svým synem/Zdroj: instagram.com

Vendula je ženou s velkým srdcem, která miluje všechny děti. Dnes se rozhodla portálu Super sdílet o smutném příběhu, který se stal před několika lety a Vendula kvůli němu brečela.

Podle jejich slov, ve svém fondu měla 11letou Andělku, která byla vážně nemocná, a po dlouhém boji nemoci podlehla. Pro Vendulu malá Andělka vždy byla roztomilá a dobrá, a kvůli její smrti Pizingerová ještě dlouho plakala.

Vendula Pizingerová se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

“I když úspěšnost léčby je velká 80 ku 20, tak vás i tak vezmou některé příběhy za srdce,” řekla Pizingerová, která zažila i smrt vlastního dítěte. Ve věku 5 let podlehla leukémii její milovaná dcerka Klára.

Vendula Pizingerová se svým synem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: VENDULA PIZINGEROVÁ SE ROZHODLA NA SVÉM INSTAGRAMU SDÍLET, JAK JSOU V JEJÍ RODINĚ ROZDĚLENY RODIČOVSKÉ ÚLOHY: „JE JASNÝ, ŽE TÁTA I BRÁCHA VŽDYCKY SLÍZNOU SMETANU“

PŘIPOMINAME: „POPRVÉ PO PĚTI MĚSÍCÍCH“: VENDULA PIZINGEROVÁ SE POCHLUBILA NA INSTAGRAMU A UKÁZALA FOTO RODINNÉ IDYLKY

Share