Vendula Pizingerová se rozhodla na svém Instagramu sdílet, jak jsou v její rodině rozděleny rodičovské úlohy: „Je jasný, že táta i brácha vždycky slíznou smetanu“

Vychovaní dítěte je velmi náročná věc, kterou musí zvládat nejen maminka, ale i tatínek. Ve velkém množství rodin rozdělení úloh není, a kvůli tomu tatínek věnuje dítěti méně času, než maminka.

Vendula Pizingerová se svým manželem/Zdroj: instagram.com

Vendula Pizingerová se ve dnešní době rozhodla na svém Instagramu sdílet, jak jsou v její rodině rozděleny rodičovské úlohy. “Večerní pokec s tátou po sauně. Je jasný, že táta i brácha vždycky sliznou smetanu a já teď uspávám,” napsala Vendula pod snímkem.

Josef Pizinger je krásný svalnatý muž, kterým se moc často Vendula chlubí na sociálních sítích. Velké množství fanynek by také moc chtěli takového úžasného může vedle sebe.

Josef Pizinger se svým synem/Zdroj: instagram.com

Podle fotek můžeme vidět, že Josef starší má úžasný vztah nejen se svým synem, ale i se starším synem Venduly Jakubem. Pizingerová denně ukazuje, že je šťastná a ji to moc sluší.

Josef Pizinger se svým synem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “JÁ JSEM BRAD PITT PRO CHUDÝ”: JAK VNĚJŠEK VLADIMÍRA POLÍVKY PŮSOBÍ NA JEHO HERECKOU KARIÉRU

PŘIPOMINAME: “DĚLÁME VĚCI TAK, JAK JE OBA CÍTÍME”: VERONIKA KOPŘIVOVÁ PROZRADILA, CO JI ŘEKL JEJÍ EXPARTNER JAROMÍR JÁGR PŘED PORODEM

Share