Václav Kopta přišel na veřejnost se svými dcerami: Jak vypadají a co dělají obě děvčata

Herec, hudebník a moderátor Václav Kopta přišel se svými dcerami Františkou a Janou do Show Jana Krause na TV Prima. Ještě na začátku sliboval, že se bude snažit mlčet, i když rád mluví, protože mluvit by měly jeho dcery. Píše o tom portál iDNES.cz.

Františka je starší dcera a nyní studuje obor art management na Vysoké škole ekonomické. Jeho mladší dcera Jana se ale rozhodla jít trochu jinou cestou, a tak studuje obor populární zpěv na konzervatoři.

Václav Kopta / Zdroj: youtube.com

Jana přiznává, že jí rodiče nedoporučovali jít touto cestou, nicméně na tom trvala. Václav Kopta vysvětlil, že rodiče umělci často nechtějí pro své děti stejný osud.

Uvědomuje si však, že může být těžké je odradit, protože od dětství vidí, co jejich rodiče dělají. Jeho otcem byl také textař Pavel Kopta.

Václav Kopta / Zdroj: youtube.com

„Pokud tuhle chybu uděláme a děti se objeví v zákulisí divadla nebo na nějakém natáčení, nemůžeme si pak už nikomu stěžovat, že jiskra přeskočila. Je to tím prostředím,“ uvedl Václav Kopta.

Teď žije celá jejich rodina v jednom domě. Podle Jany je v tomto domě dostatek prostoru pro soukromí každého. Přemýšlí ale, že by se pokusila žít sama.

Václav Kopta, Františka a Jana / Zdroj: youtube.com

Herec, hudebník a textař přiznává, že nyní není připraven na to, aby se jeho dcery přestěhovaly žít někam jinam. Už je však připraven, že by jeho dcery mohly začít s někým randit.

Františka a Jana ale tvrdí, že jejich vztahy s kluky rychle končí, proto o tom rodičům detailně nemluví.

Václav Kopta / Zdroj: youtube.com

Václav Kopta si také postěžoval, že jeho dcery jsou pescetariánky, tedy kromě zeleniny, ovoce, obilovin také jedí ještě rybí maso. Podle něj kvůli tomu už léta neviděl prasátko na stole.

Protože rád vaří, pozval i Jana Krause k sobě domů na guláš.

Václav Kopta / Zdroj: youtube.com

Václav Kopta také prozradil, že když jako umělec neměl kvůli koronaviru práci, rozhodl se dočasně stát řidičem autobusu v MHD. Podle něj to bylo krásné období v jeho životě, protože se změnil životní styl a navíc má rád autobusy.

PSALI JSME: „ASI BYCH DO TOHO ŠLA“: TEREZA KOSTKOVÁ PROMLUVILA O DRUHÉM MIMINKU

PŘIPOMÍNÁME: ADAM VOJTĚCH PROMLUVIL O NOVÝCH PRAVIDLECH NOŠENÍ RESPIRÁTORŮ V ZAMĚSTNÁNÍ: MLUVIL I O TESTOVÁNÍ VE FIRMÁCH A NOVÝCH MUTACÍCH

Share