V Teplicích se akce v hotelu zúčastnilo mnoho známých osobností: vládní opatření porušili Paroubek, Hnilička či Benda

O víkendu v Teplicích v jednom z hotelů probíhala akce se zajímavými účastníky. Pořádána byla navzdory vládním opatřením. Společně s podnikatelem Petrou Bendou dorazil premiér Jiří Paroubek, Milan Hnilička či místopředseda Rady České televize Jiří Šlégr.

Účastníci porušili opatření nošení roušek či dodržování rozestupů. Informuje o tom web novinky.cz.

Milan Hnilička / Zdroj: youtube.com

Majitelem hotelu je právě Benda akce se zúčastnilo několik desítek lidí. Na fotografiích je vidět, že si hosté nezakrývali dýchací cesty a nedodržovali další protiepidemická opatření. Někdo dokonce údajně zůstal v hotelu přes noc.

Jiří Paroubek / Zdroj: youtube.com

Aktuálně jsou v Česku hromadné akce zakázané a rovněž platí zákaz vycházení po deváté hodině večer. Hotely jsou nyní otevřené pouze pro hosty v rámci pracovních cest či absolvování karantény.

Kvůli návštěvě restaurace o svou funkci na podzim přišel ministr zdravotnictví Roman Prymula. Rezignoval poté, co byl spatřen, jak vychází z podniku na Vyšehradě v době, kdy měl být uzavřen kvůli vládním restrikcím.

Roman Prymula / Zdroj: youtube.com

Podobná situace může čekat Hniličku, který je předsedou Národní sportovní agentury. Svou funkci ovšem udržel šéf poslaneckého klubu Jaroslav Faltýnek, který byl ve zmíněné restauraci společně s Prymulou.

Premiér Andrej Babiš dlouhodobě odsuzuje nedodržování protiepidemických opatření.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „DOUFÁM, ŽE SI UVĚDOMUJETE, V JAKÉ SKVĚLÉ ZEMI ŽIJEME“: PREMIÉR BABIŠ PROMLUVIL O DEMONSTRACÍCH V RUSKU A ZMÍNIL SE TAKÉ O ZRUŠENÍ DIDAKTICKÝCH TESTŮ U MATURANTŮ

PŘIPOMÍNÁME: EXMINISTR PRYMULA PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE SE V ČESKU MOHOU ZPŘÍSNIT OPATŘENÍ KVŮLI BRITSKÉ MUTACI KORONAVIRU, KTERÁ SE ŠÍŘÍ RYCHLEJI NEŽ NYNĚJŠÍ FORMA

Share