V roce 1968 muž odešel z domova a nevrátil se. O padesát let později vyšlo najevo, že žije jiný život

V létě 1968 úspěšný podnikatel Douglas Grenstead objal svou ženu, rozloučil se s dcerami a na dva týdny jel na lov. Muž se do tohoto domu nikdy nevrátil. Douglas byl hledán policií, ale pravda byla jasná až o 50 let později, kdy byly nalezeny stopy muže v jinem městě.

Rodina/Zdroj: kindhearts.com.ua

Barbara Grenstead odmítla věřit ve zmizení jejího manžela. Douglas byl skvělý lovec, nebylo to poprvé, co šel do lesa. Stát do jeho pátrání marně zapojil policii, FBI a Národní gardu. Rodina se musela smířit.

Časopis/Zdroj: kindhearts.com.ua

Zatímco pátrání pokračovalo, Douglas Grenstead klidně vyšel z lesa, dostal se do sousedního státu a podal žádost na službu sociálního zabezpečení.

Předem ukradl totožnost jednoho ze svých klientů – představil se jako Richard Morley a bez velkého úsilí obdržel všechny potřebné dokumenty. Pak Douglas právě založil novou rodinu.

Rodina/Zdroj: kindhearts.com.ua

Po dobu 50 let se ani nepokusil kontaktovat svou bývalou manželku a děti, ale před koncem napsal poznámku, ve které se ke všemu přiznal.

Agenti FBI přinesli Barboře poznámku – žena nemohla uvěřit tomu, co se stalo. Douglas je prostě opustil po 15 letech šťastného manželství.

Dcery ani sama Barbara nemohly tohle odpustit bývalé hlavě rodiny. Motivy jeho činů jim zůstaly až do konce záhadou.

PSALI JSME: “NAŠE RODINA NENÍ V DEPRESI“: KAREL JANEČEK S PARTNERKOU PROZRADILI JAK TRÁVÍ ČAS BĚHEM KORONAVIROVÝCH OPATŘENÍ

PŘIPOMÍNÁME: TENTO MANŽELSKÝ PÁR MÁ VĚKOVÝ ROZDÍL PŘES 50 LET: JAK ŽIJE NEOBVYKLÁ RODINA

Share