V potrubí sedělo malé štěně a plakalo: čekalo, že ho někdo zachrání

Jednoho dne někdo na vesnici zaslechl zvuky vycházející z odtokového potrubí. Po tom si muž uvědomil, že to „pláče“ štěně, a když se podíval do potrubí, uviděl chudáčka: malého psa pokrytého vrstvou bláta …

Pes/Zdroj: pandda.me

Muž se slitoval nad psem a obrátil se na dobrovolníky o pomoc a brzy na určené místo přišel mladý muž. Bylo mu řečeno, že tam se štěně dostalo, pravděpodobně kvůli předchozímu majiteli.

Pes/Zdroj: pandda.me

Někdo ho opustil a čekal, až si pro něj přijdou jiné lidé. To se bohužel nestalo, i když v duši miminka byla naděje…

Potrubí/Zdroj: pandda.me

Při pohledu dovnitř uviděl dobrovolník drobka sedícího na špinavé vlhké zemi. Všechno bylo v bahně a světlá srst zvířete byla téměř úplně hnědá. Když dítě uvidělo neznámého, začalo mu přívětivě vrtět ocasem.

Pes/Zdroj: pandda.me

Byl zjevně rád, že viděl člověka, který k němu projevil laskavost. Je pravda, že štěně se zpočátku nepřiblížilo a až po chvíli se mu mužovi podařilo pohladit ho a vzít ho do svých rukou.

Pes/Zdroj: pandda.me

Brzy už bylo štěňátko daleko od nevzhledného místa, kde bylo nalezeno. Prvním úkolem dobrovolníka bylo koupání psa za účelem očištění srsti od nečistot. Psovi to nevadilo.

Pes/Zdroj: pandda.me

Když štěně vyschlo, vypadalo opravdu rozkošně. Jeho srst byla čistá a on sám vypadal úplně jinak. Pes šťastně vrtěl ocasem a byl šťastný, že v jeho životě přicházejí radostné změny.

Pes/Zdroj: pandda.me

Zpočátku byl drobek plachý, ale brzy cítil, že mu chtějí pomoci, a tak svému novému příteli zcela důvěřoval!

PSALI JSME: ŽENA SI KOUPILA DRAHÉ ŠTĚNĚ, ALE JEJÍ PŘÍBUZNÍ SE HO ZAČALI BÁT: UKÁZALO SE, ŽE TO NENÍ PES

ČTĚTE TAKÉ: ÚŽASNÁ PROMĚNA ŠTĚNĚTE, KTERÉMU DOPŘÁLI PÉČI A LÁSKU: JAK VYPADAL PŘED A JAK NYNÍ

Share